Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Kurulur?

25 Mayıs 2012
4.406 kez görüntülendi

Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Kurulur?

Dünyanın bir numaralı sosyal paylaşım site olan, her geçen gün mükemmel eklentileri ile kendini yenilemeye devam eden Facebook’ta görüntülü sohbet chat nasıl yapılır? Facebook’ta video ile arama nasıl yapılır? facebook kamera kurulumu,facede kamera kurulumu resimli anlatım ve ayarları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

Facebook’ta Video araması özelliğini kullanmak için üyelerin ayrıca bir program yüklemesi gerekmiyor. Bir seferlik yapılan kurulumdan sonra, tek bir tıkla kullanıcılar arkadaş listesinde yer alan ve o sırada çevrimiçi olan kişilerle anında görüntülü sohbet edebiliyor. Görüntülü arama çağrısı yapılan kişiden cevap gelmemesi durumunda, çağrıyı yapan kişi aradığı kişiye görüntülü mesaj bırakabiliyor. Dahili veya harici kamerası olmayan kişiler de görüntülü görüşmeye sesleriyle katılabiliyor.

Facebook’ta görüntülü görüşme servisini başlatmak için Facebook sayfasına gidin ve “Get Started” veya “Kullanmaya Başla” butonuna tıklayın. Bundan sonra karşınıza çevrimiçi olan arkadaşlarınızın listesi gelecek. Arkadaşlarınızdan birini seçip arama yapmaya başlayabilirsiniz. Tabii, yukarıda belirttiğimiz gibi, öncelikle karşınıza küçük bir video arama uygulamasını kurmanız gerektiğini hatırlatan bir bildirim ekranı çıkacak. Bu ekrandaki yönergeleri takip ederek küçük uygulamayı kurduktan sonra karşı tarafa arama isteği iletilecek.

Görüntülü görüşme başlamadan önce karşı tarafın da küçük uygulamayı kurması gerekecek. Karşı taraf uygulamayı kurduktan sonra sizin tarafa doğru bir arama yapacak ve sizden cevap vermenizi isteyecek. Siz cevap verdikten sonra da görüntülü görüşme başlamış olacak.

Sayfanın Konu Başlıkları: video araması uygulamasını kurmak için• facebook video araması kurulumu• görüntülü facebook nasıl yapılır• facebook görüntülü konuşma nasıl kurulur• facebook video araması kur• facebook video araması nasıl kurulur• facebook ta video araması nasıl kurulur• facebook görüntülü konuşma kurulumu•video aramasını kur

Facebook Görüntülü Konuşma Nasıl Kurulur? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. hasan diyor ki:

  bitek en üstte http://www.facebook.com/video calling yazin kurulumu yaparkene

 2. sevgi diyor ki:

  arkadaşlar mavi çercevede kamera işareti yoksa ne yapıcaz? indirdim hiç birşey olmadı[email protected]

 3. isyankar diyor ki:

  arkadaşlar facebook ta kamerayı nasıl yukliye bilirim yanlız yukluyorum ama yulenirken tam yuklemiyo ve yukleme yarıda kaldığı için kamera kurulmuyor nasıl yapabilirim yardımçı olurmusunuz lutfen yardımçı olabilirmisiniz teşekur edeim

 4. hayat diyor ki:

  ya ben hala yapamıyorum olmuyor yeşil bir şey var otam dolmuyor ne yapsam olmuyor acil durumlarda arkadaşlarımla konuşamıyorum acilk yardımmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. faruk diyor ki:

  kurulumu yapıyom bıtıyo ama yanda yazı var kutu içinde o hala duruyo ve kurulum tamamlanmıyo ve açılmıyo yardım acil arklar ltf

 6. Leyla diyor ki:

  Verdiğiniz faydalı bilgi için ne kadar teşekkür etsem azdır artık arkadaşlarım ile görüntülü görüşebileceğim

 7. Talip diyor ki:

  Sirin kirsehir

Yorum Yaz

Yandex.Metrica