Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Facebook Görüntülü Konuşma Kurulmuyor ?

13 Kasım 2013
366 kez görüntülendi

Kimi aramak istiyorsun resim

Popüler görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulamalarından sonra Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal paylaşım ağı olan Facebookda görüntülü konuşma programını skype alt yapısını kullanarak kullanıma açtı. Dolayısıyla artık facebook üzerinden görüntülü olarak eşimiz, dostumuz ve arkadaşlarımız ile kolaylıkla facebook üzerinden yüz yüze görüntülü olarak konuşabileceğiz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basit öncelikle burayı ziyaret ederek, Facebook video calling uygulamasını yükleyerek aktif ediniz. 

Facebook Görüntülü Arama

Daha sonra yukarıda görseldeki gibi “Kullanmaya Başla” butonuna tıklayın. Açılan sayfadan görüntülü görüşme yapacağınız online olan arkadaşınızı seçerek konuşma penceresi üzerinde yer alan kamera işaretine tıklayarak görüntülü aramayı başlatabilirsiniz.

Facebook Görüntülü Konuşma Resim

Ancak yukarıda anlatılan işlemleri yaptığınız halde yinede görüntülü arama yapamıyorsanız, öncelikle  Bilgisayarınızdan denetim masasına oradan program ekle kaldır bölümüne girin oradan Facebook video calling programını kaldırın. Daha sonra facebookdan çıkış yapın ve yukarıda anlatılan işlemleri tekrar gerçekleştirin ve facebook hesabınıza yeniden giriş yapın büyük olasılıkla sorununuz ortadan kalkacak görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Konu hakkında eksik gördüğünüz veya yapamadığınız bir kısım olursa yorum bölümümüzden bize yazın…

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica