Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Facebook Arkadaş Engelini Kaldırma

22 Aralık 2011
1.816 kez görüntülendi

Facebook Arkadaş Engelini Kaldırma – Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere facebook arkadaş listenizde bulunan kişileri engellemeyi ve engelini kaldırmayı resimli olarak anlatmaya çalışacağız. Lafı fazla uzatmadan konumuza yani facebook arkadaş engellemeyi, kısıtlama resimli anlatıma geçelim.

facebook gizlilik

1. Öncelikle facebook hesabımızdan oturum açalım daha sonra 1. resimde görüldüğü gibi  sağ üst köşeden gizlilik ayarları sekmesine tıklayalım.

2. Daha sonra yukarıda bulunan resimdeki gibi arkadaşlar seçeneği işaretli olmasına dikkat edelim ve engellenen kişiler ve uygulamalar sekmesinin altından engellemeleri yönet linkine tıklayalım.

3. Son resimde görüldüğü gibi  ister mail olarak isterseniz isim olarak istediğiniz kişiyi yada uygulamayı engelleyebilir yada kısıtlayabilirsiniz. Aynı sekmeden engellediğiniz kişilerin listesini görebilir, engellerini kaldırabilirsiniz.

Facebook ayarlarında takıldığınız yada yapamadığınız bir yer olursa lütfen çekinmeden bize sorun elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.

Sayfanın konuları: facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma resimli anlatım,facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma,facebookta arkadaş ekleme engeli kaldırma,arkadaş engeli kaldırma,facebook arkadaş engeli kaldırma,facebook engel yasağı kaldırma,facebookda arkadaş ekleme engeli kaldırma

 

DMCA.com

Yorumlar

 1. [email protected]
  arkadas eklemede bana facebook giris yapamiyorum

 2. TUMBLR diyor ki:

  ANNE VE KAYNANA FARKI Yaşını başını almış iki eski arkadaş hanımefendi yolda karşılaşmışlar. Hal hatır sormuşlar. Bu yazıyı okuduğunuz yada okumadığınız için sizi seviyor veyahut sevmiyor olabilirim ama gel bize bazı bazı.

 3. muratbay diyor ki:

  30 gunlugune engellendım tanıyor olabılecegım arkadasları lıstenme eklemek ıstıyorum fan page sayfası ıcın engelı nasıl kaldırabılırım
  saygılar

Yorum Yaz

Yandex.Metrica