Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Facebook Duvarımı Nasıl Gizleyebilirim?

2 Kasım 2011
1.627 kez görüntülendi

Facebook Duvarımı Nasıl Gizleyebilirim? – Facebook Yeni Gizlilik Ayarları – Resimli Anlatım

Gelen yoğun sorular üzerine Dünyanın 1 numaralı sosyal paylaşım ağı olan Facebook.com da duvarınızı diğer kullanıcılardan nasıl gizleyebileceğinizi resimli olarak aşağıda anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle facebook gizlilik ayarları kısmına giriyoruz.

Daha sonra yukarıda resimde gördüğünüz gibi Herkese açık, Arakadaşlar ve Özel yazan kısımlardan facebook duvarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Facebook Özel gizlilik ayarlarını seçerseniz duvarınızda paylaştığınız içerikleri istediğiniz gibi kısıtlayabilirsiniz ve hatta sadece kendinizin görebileceği şekilde bile ayarlayabilirsiniz.

Takıldığınız yada yapamadığınız bir ayar olursa lütfen yorum bölümümüzden bize çekinmeden sorun yardımcı olmaya çalışalım.

Bu Konularda Sizlere yardımcı olabilecek başka bir kaynak site adresi: www.yazyaz.net

 

 

Facebook Duvarımı Nasıl Gizleyebilirim? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. VOLKAN diyor ki:

  arkadaşlar benim facemde sadace gizlilik bölümünde arkadaşlarımın arkadaşları arkadaşlar ve özel seçenegi var herkese açık seçenegi yok neden olabilir acaba

 2. erhan diyor ki:

  öncelikle yardımcı olduğunuz için çok teşk.ederim…ben facebookta eski gönderilerimini hedef kitlesini sınırla yapınca bundan sonraki dunarımda yaptığım yorumlarımı ve başka arkadaşlarımın duvarına yaptığım yorumlarıda herkes göremiyor..ben bütün bilgilerimin paylaşımlarımın, yazılarımın herkese görünmesini istiyorum..yardımcı olursanız sevinir.

 3. merve diyor ki:

  Başınızı ağrıttım ama.. :) Herkese açık olarak değiştiriyorum ayarlarımı ama yine arkadaşlarımın arkadaşları görebiliyor ayarları.

 4. Marmara Haber diyor ki:

  seçenekler gizlilik ayarları bölümünden tekrar istediğiniz gibi eski ayarlarına getirebilirsiniz.

 5. merve diyor ki:

  ben bir süreliğine paylaşımlarımı arkadaşlar, arkadaşlarımın arkadaşları olarak yaptım. Ve şimdi herkese açık paylaşım yapamıyorum, doğum günüm, yaşadığım şehir vb. de dahil sebebi ne olabilir? şimdiden teşekkürler.

 6. deniz diyor ki:

  tam anlaşılır mükemmel bir anlatım olmuş emeğiniz için teşekkür ederim + olarak facebookta paylaşıyorum.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica