Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Evde Yapılabilecek Kolay Topuz Saç Modelleri

23 Temmuz 2013
1.770 kez görüntülendi

Pratik Topuz Saç Modeli Yapılışı

Evde Yapılabilecek Kolay ve Pratik Topuz Saç Modelleri

Değerli bayanlar, bir düğüne, doğum gününe veya bir yere gezmeye giderken mutlaka moda olan saç modelinize özen gösteriyorsunuz. Bu yazımızda kuaför salonununa gitmeye zamanı olmayan bayanlar için kolay ve pratik topuz saç modellerinin yapını anlatacağız. Sizler için hazırladığımız evde kolaylıkla yapılabilecek pratik topuz saç modelleri sunmak istiyorum. Buyurun birbirinden güzel topuz saç modelleri ve resimli yapılış örnekleri.

Bu saç modeli genellikle genç bayanlar içindir. Saçımızı şekilde gördüğümüz gibi iki bölüme ayırıyoruz, her iki bölümünü örerek sonda birleştiriyoruz.

Pratik Topuz Saç Modeli Yapılışı
Bu resimde ise saçımızı ortadan ikiye ayırıyorsunuz. Bu sıradan bir model değil bu modele başak modeli derler. Bu model de çok güzeldir.

Çok Şık Topuz Saç Modeli Yapılışı Resim

Bu saç modelini düğün ve nişan tarzı bir yere giderken yapabilirsiniz. Saçınızın ön kısmından biraz ayırıyorsunuz, sonra orta kısmından biraz alıp şekil vererek örüyorsunuz. Öncelikle ayırdığımız kısmı arkaya tarayıp düzeltmiş. Saçınızı 2 modelde yapabilirsiniz. Saçınızın arkasını açık olarak ta bırakabilir veya toplayabilirsiniz. Sizin zevkinize kalmış.

Kolay Topuz Saç Modeli ve Yapılışı Resim
Bu saç modeli de yukarıdaki modele benziyor. Ama saçınız dalgalı ise başka alternatifler deneyebilirsiniz.

Kolay Fiyonk Topuz Modeli Yapılışı Resim

Bu saç modelini de iş görüşmesine giderken yapabilirsiniz.

2014 Topuz Saç Modeli ve Yapılışı Resim

Burada ise saçımızın hepsini üst kısıma toplayıp bağlıyoruz, sonra bir parça ayırıp kalanını resimdeki gibi topluyoruz. Ayırdığımız bölümü topladığınız saçın etrafına dolayarak değişik şekiller verebilirsiniz.

Sizce yukarıda yer alan topuzlardan hangisinin yapılışı en kolay ve pratik saç modeli yorumlarınızı bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica