Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Esrar Vücuttan Ne Kadar Zamanda Atılır?

4 Ekim 2012
5.180 kez görüntülendi

Esrar ve Kokain Vücuttan Ne Kadar Zamanda Atılır?

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemiz üzerinden gelen sorularınızı mümkün olduğunca cevaplamaya çalışıyoruz. Buna istinaden aşağıda bir ziyaretçimiz tarafından sorulan Esrar Vücuttan Ne Kadar Zamanda Atılır? sorusunun cevabını araştırdık ve sizler için paylaşıyoruz. Sizinde Esrar Vücuttan Ne Kadar Zamanda Atılır? sorusu hakkında bilginiz yada sorularınız varsa lütfen yorum bölümümüzden çekinmeden bizimle paylaşın yayınlayalım.

Soruyu gönderenin ismi: Berke

Ziyaretçimiz tarafından sorulan soru: Merhaba ben çok uzun süredir esrar kullanıyorum fakat 2 hafta içinde test yaptırmaya gideceğim sizlerden öğrenmek istediğim, Esrar maddesinin vücuttan atılmasının kaç gün sürdüğünü öğrenmek istiyorum? ve esrarı vücudumuzdan en kısa zamanda atmak için neler yapabiliriz? şimdiden cevabınız için teşekkürler.

Esrar ve Kokain gibi uyuşturucu maddeler, Vücuttan Ne Kadar Zamanda Atılır? Sorusunun cevabı:

Esrar gibi uyuşturucu maddelerin vücuttan tamamen atılma süresi ; alınan uyuşturucunun cinsine ve dozuna göre değişmektedir. 20 günlük bir süre içerisinde uyuşturucu madde vücuttan atılır..

uyuşturucu madde alımının saç telleri üzerindeki etki süresi ise ; alınan maddenin cinsine  miktarına  alınış şekline  alınış süresine  kalitesine ve dozuna bağlı olmakla birlikte en az 6 aydan başlar  30 yıla kadar devam eder.

Kan örneklerinde ortaya çıkma süresi ise kısadır.

Ancak  saç ve kıllarda uyuşturucu maddeler tutulduğu için ; eğer kreminal inceleme yapılıp saç ve kılları incelenecek olursa  uyuşturucu kullanmış olduğu tespit edilecektir.

Umarım en kısa zamanda bu zararlı alışkanlığı bırakırsınız.

Ayrıca aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. 

DMCA.com

Yorumlar

 1. Yiğit diyor ki:

  Hastaneye gidip rastgele esrar testi yaptıramazsın(çalışan veya çalışan yakını değilsen) yoğurdun spor yapmak gibi insan derisini gerginleştiren ve kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi var. Bilmeden milleti yanıltma orospu çocuğu. Sevgiler

 2. Aja diyor ki:

  Ana teste ve dna testınde esrar cıkar mı

 3. Ahmet diyor ki:

  Mustafa kardeşim ciddimisin

 4. Mustafa diyor ki:

  1 ayda 2-3 günde diyenler varya ne boş adamlarsınız suan hastanede sağlık raporu alıyorum ve 2 aydır içmiyorum gene esrar pozitif çıktı sütle ayrana doktorun yanıtı sadece kemik geliştirir bununla bi alakası yok

 5. hasta diyor ki:

  en son yılbaşı gecesi içtim yrn gidicem idrar vermeye sizce cıkar mı acil cevap bekliyorum teşekkürler

 6. ayça diyor ki:

  meraba ben 4 5 kere esrar kullandım şimdi yeniden kullanmak istiyorum 9 unda kullancam 12 sinde idrar testim var teste çıkarmı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica