Esra Erol’da Evlen Benimle Programına Nasıl Gidilir

25 Kasım 2009
4.959 kez görüntülendi

Esra Erol’da Evlen Benimle Programına Nasıl Gidilir

Atv’de yayınlanan Esra Erol’un  Sunduğu Esra Erol’da Evlen Benimle Programına Nasıl Gidilir?  Esra Erol’da Evlen Benimle Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Esra Erol’da Evlen Benimle Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Esra Erol’da Evlen Benimle  Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.


Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol’un izleyicileri ile hasreti sona eriyor. Yapımcılığını Stil Medya / Ahmet Bayram’ın, genel koordinatörlüğünü ise Doğa Sülen ‘in üstlendiği “Esra Erol’da Evlen Benimle” hafta içi her gün saat 15.00’da ekrana gelecek. Ekrana “Nerde kalmıştık?” diyerek dönecek olan Esra Erol, evlenmek isteyen genç – yaşlı adayları ekran başındaki taliplileri ile bir araya getirecek. İzleyenleri mutluluğa bir adım daha yaklaştırmaya ve eğlendirmeye kaldığı yerden devam edecek olan Esra Erol, 28 Ekim Çarşamba günü saat 15:00’da ATV’ de!..

Atv İletişim Bilgileri:

Adres: Barbaros Bulvarı. No: 125, Cam Han, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0 216 474 20 20
E-posta: [email protected]

Atv’de Yayınlanan Esra Erol’un Sunduğu Esra Erol’da Evlen Benimle Programına Katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

Esra Erol’da Evlen Benimle Programa aday olarak katılmak için;  300 12 12’yi arayabilirsiniz, 4133’e mesaj atabilirsiniz

http://esraerol.atv.com.tr/BasvuruYap

DMCA.com

Yorumlar

 1. Muhsin diyor ki:

  Yaşim 40 30 35 yaşlardaki evine sadik byn lara talibim izlemeye gelmek istiyorum tel 054451941**

 2. tamam tokmak diyor ki:

  merhaba 3000 civarında kapak topladım programada katılmak istiyorum teşekkür ederim hoşçakalın.

 3. Kemal diyor ki:

  selam ben sizin programınıza misafir olarak gözlemci yorumcu olarak katılmak istiyorum

 4. hoda diyor ki:

  merba ban iranda yasiuorom azariyim ,sizin porogiraminiza galmaj istiuorom adresiniz va nasil orda olmaghi sartlarini istiuorom ,tashakorlar .

 5. solmaz diyor ki:

  Merhaba,ben azariyim.iranda yasiyorum.yasim33.tesekkur ederim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica