Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Eskişehirspor Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları

25 Şubat 2013
950 kez görüntülendi

Eskişehirspor Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları – 2 Mart 2013 saat 19:00

02.03.2013 Eskişehir Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları, Eskişehirspor Galatasaray Maçı Ne Zaman?, Saat Kaçta?, Eskişehir Galatasaray Maçı, Eskişehirspor Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları, Eskişehir GS Maçı Ne Zaman? Saat Kaçta?, Eskişehir GS Maçı Kadın ve Çocuk Biletleri

Eskişehirspor Galatasaray Maçı Biletleri

Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında, 2 Mart 2013 Cumartesi günü oynanacak olan Eskişehirspor – Galatasaray maçının biletleri henüz satışa çıkarılmadı. Resmi bilet fiyatları açıklandı.

02.03 2013 Cumartesi günü saat 19:00’da Lig tv ekranlarından naklen yayınlanacak olan,  Spor Toto Süper Lig 24. Hafta Eskişehirspor – Galatasaray maçı bilet fiyatları resmi olarak açıklandı açıklandığı anda buradan siz spor severler ile paylaşıyorum.

Eskişehirspor Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları

Eskişehirspor-Galatasaray maçı, 02 Mart’ta TSİ 19.00’da başlayacak.

Eskişehirspor Kulübü İdari Asbaşkanı Ekrem Birsen, 2 Mart’ta Eskişehir Atatürk Stadı’nda oynanacak maçın bilet fiyatlarının, Ediz Bahtiyaroğlu Açık Tribünü 50, Nefer (kapalı) ve Sinan Alağaç misafir seyirci tribünleri 100, VIP A tribünü 200, VIP B tribünü 175, VIP C tribünü için 150 lira olarak belirlendiğini bildirdi.

Eskişehirspor – Galatasaray maçı hakkında yorum ve görüşlerinizi eksik etmeyin.

Galatasaray Eskişehirspor Maçı Bilet

Sayfanın Konuları: 02.03.2013 Eskişehirspor Galatasaray Maçı, Bilet Fiyatları, Eskişehirspor Galatasaray Maçı Ne Zaman?, Saat Kaçta?, Eskişehirspor Galatasaray Maçı, Eskişehirspor Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları, Eskişehirspor GS Maçı Ne Zaman? Saat Kaçta?, Eskişehirspor Galatasaray Maçı Kadın ve Çocuk Biletleri

Eskişehirspor Galatasaray Maçı Bilet Fiyatları Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Ali diyor ki:

    Orduspor galibiyetinden sonra moraller yerine geldi düşüncesindeyim. Eskişehirden 3 puanla döneriz. Bütün olumsuzluklara bütün karşı gelenlere karşı Cimbom başı dik yürür.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica