Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Eshot Otobüs Hareket Saatleri

24 Nisan 2013
1.091 kez görüntülendi

Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Eshot Otobüslerini günlük hareketli yaşamımızda seyahat etmek için gündüz saatlerinde, günlük gezmeler olsun iş yerine ulaşmak için olsun kullandığımız İzmir Belediye Otobüs Hareket Saatlerini yani Eshot Otobüs Hareket Saatleri ve tüm otobüs sefer saatlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İzmir Belediye Otobüs Ulaşım Saatleri, Hareket saatleri ve güzergah bilgilerini nasıl bakılacağını sayfamızın devamında anlattık. Takıldığınız her konuda bize yazabilirsiniz.

Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Öncelikle Eshot otobüs hareket saatleri resmi internet sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. Açılan sitenin sol menüsünden otobüs hat numarası ve ismine göre başlangıç, bitiş noktalarına göre Eshot otobüs hareket saatleri ve güzergahlarını sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca Eshot otobüs hareket saatleri önemli noktalara ulaşım için buraya tıklayın. Açılan siteden arama kutusu içine ulaşmak istediğiniz önemli noktanın ismini yazarak hatları göster butonu ile hatların Eshot otobüs ulaşım saatlerini sorgulayabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

 1. meral diyor ki:

  727 Bayındır Torbalı otobüsleri geç geliyor ilgilenin artık 1 saat bekliyoruz işe geç kalıyoruz.

 2. selim diyor ki:

  Bırakın yaa Allah aşkına akp olsa şöyle olurdu böyle olurdu hikaye yapmayın akp olsaydı mitinglerine tahsis ederdi bütün eshot otobüslerini saçmalamayın lütfen bıktık artık siyasetten…

 3. Mevlüt diyor ki:

  Otobüslerin ne kliması çalışıyor nede gençler yaşlılara yer veriyor bunların hepsi belediyenin suçu ayıp yaa AKP olsa böyle olmazdı

 4. KAHRAMAN diyor ki:

  derya hemen işi siyasete dökme gavur izmir demişler moderen değil dememişlerki ayrıca eshot otobüsleri geç geliyor hiç zamanında geldiğini görmedim saatleri hiç tutmuyor

 5. Derya diyor ki:

  Gavur İzmir diyorlar ama değil bakın ne kadar moderen bir şehirimiz var…

 6. Melih diyor ki:

  Filiz hanım eshot otobüsleri geç gelmiyor siz zamanında uykudan kalkmıyorsunuz :)

 7. Filiz diyor ki:

  Otobüsler duraklara çok geç geliyor buna lütfen bir çözüm bulun her saban bu yüzden işe geç kalıyorum patronum en sonunda beni kovacak.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica