Erzurum Pasinler Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.219 kez görüntülendi

Erzurum Pasinler Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Erzurum Pasinler Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Erzurum Pasinler Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Erzurum Pasinler Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Erzurum Pasinler gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Erzurum Pasinler Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Erzurum Pasinler Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Erzurum Pasinler tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Erzurum Pasinler haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Erzurum Pasinler Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Erzurum Pasinler Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Erzurum Pasinler Rehberi, önemli telefonlar, Erzurum Pasinler haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Erzurum Pasinler Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Erzurum Pasinler Resmi Kurumları, Erzurum Pasinler İle İlgili Bilgi, Erzurum Pasinler Tarihi, Erzurum Pasinler Rehberi, Erzurum Pasinler Haberleri, Erzurum Pasinler Fotoğrafları, Erzurum Pasinler Gelenekleri, Erzurum Pasinler Türküleri, Erzurum Pasinler İstatistikleri, Erzurum Pasinler Haritası, Erzurum Pasinler Nöbetçi Eczaneleri, Erzurum Pasinler Köyleri, Erzurum Pasinler Ünlüleri, Erzurum Pasinler Okulları, Erzurum Pasinler Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. battal subaşı diyor ki:

    sayın kaymakamım pasinlerin taşlıyurt köyünden ferdim siz kaymakamımdan yazlarıda olsa atalarının yaşadığı yerleri görerek zamanla emekilerinde gelip yerleşmelerini özendirmek amacı ile bir oda mutfak vc banyodan oluşan bir köy odası yapmak istiyoruz bu konuda hasankalenin azda olsa gelir sağlıyacağı hatta yerleşileceği düşüncesindeyiz.sayın kaymakamımdan yardımlarını esirgemiyeceğinden eminim cevaplarınız 450 hanehalkınıda sevindireceğinizin bilinmesini saygılarımla battal subaşı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica