En Zayıf Halka Yarışması Başvuru Formu

13 Ekim 2013
531 kez görüntülendi

En Zayıf Halka Yarışmasına Başvuru

Kanal D En Zayıf Halka Yarışması Başvuru Formu – En Zayıf Halka Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan, Zincirin en sağlam halkasının arandığı yarışma programı, 10 yılı aşkın süredir Avrupa’da The Veakest Link ismiyle yayınlanmakta. Sunuculuğunu kimin yapacağı henüz açıklanmayan yarışmaya dilerseniz başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz. Kanal D En Zayıf Halka Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? En Zayıf Halka Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? En Zayıf Halka Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer almaktadır.

En Zayıf Halka Yarışma programı henüz yayınlanmaya başlamadı ama çok yakın zaman içerisinde başlayacak. En Zayıf Halka Yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, En Zayıf Halka Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. En Zayıf Halka Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıda bulunan yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Kanal D En Zayıf Halka Yarışması Hakkında Bilgiler

En Zayıf Halka Yarışması Yarışmasının Formatı Nedir?

Tüm dünyada büyük bir heyecanla izlenen bilgi yarışması “En Zayıf Halka” yakında Kanal D’de başlıyor! 9 kişi hem birlikte hem de birbirlerine karşı yarışacak, kazanan  ise sadece 1 kişi olacak! Her doğru soruda paralar artıyor, her turda halkanın bir parçası kopuyor!  Bilginize güveniyor ve büyük ödülü kazanmak istiyorsanız hemen başvurun! Zincirin en sağlam halkasını arıyoruz!

Kanal D En Zayıf Halka Yarışması Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan En Zayıf Halka Yarışması yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın:

http://www.kanald.com.tr/EnZayifHalka/

İlk seçmeler 13 Ekim 2013 Tarihinde 12:00 – 18:00 Saatleri arasında, Kocatepe mahallesi Lamartin Caddesi No:25 34437 Taksim İstanbul adresinde yapılacağı resmi siteden duyuruldu. İkinci seçmelerin ne zaman nerede yapılacağı henüz açıklanmadı.

Sayfanın Konuları:   En Zayıf Halka Yarışması mülakat, En Zayıf Halka Yarışması kimler katılabilir, En Zayıf Halka Yarışması nasıl katılınır, En Zayıf Halka Yarışması izleyici olarak nasıl katılınır, En Zayıf Halka Yarışması yarısmasına nasıl gidilir, En Zayıf Halka Yarışması yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,En Zayıf Halka Yarışması yarışmasına nasıl gidilir, En Zayıf Halka Yarışması, En Zayıf Halka Yarışması oyunu, En Zayıf Halka Yarışması yarışma, En Zayıf Halka Yarışması, En Zayıf Halka Yarışması seyirci olarak nasıl gidilir, En Zayıf Halka Yarışması programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica