Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

En Yeni Abiye Modelleri 2016

17 Haziran 2016
204 kez görüntülendi

 

2016-en-yeni-abiye-modelleri

 

En Yeni Abiye Modelleri 2016 senesine de damga vurmaya hazırlanıyor. Havalar ısındıkça her tür etkinlik ve düğün haberini de almaya başlamışsınızdır. Tüm bu etkinliklerde kullanabileceğiniz en hesaplı ve en zarif abiye modelleri için şimdiden araştırmaya başlamanız gerekiyor. Özellikle hazır giyim yerine özel dikim terzileri tercih etmeyi düşünüyorsanız, diktirme süresini de göz önünde bulundurarak araştırmanızı hızlandırmalısınız. Yaklaşan mezuniyet törenleri ve düğünler nedeniyle abiye modelleri hızla tükenmektedir.

abiye-modelleri-2016-moda

Abiye modelleri arasında her türlü zevke ve tercihe uygun modeller bulmak mümkün. En Yeni Abiye Modelleri 2016 seçenekleri arasında hem çok kısa hem de uzun ve kapalı modeller yer alıyor. Abiye modeli ister kısa ister uzun olsun, değişmeyen tek şey trendler. Her zaman olduğu gibi abiye modasında işlemeli modeller revaçta. Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte modellerde görünmeye başlayan sim ve parıltılar, etkinlik gecelerini bir hayli parlatacağa benziyor. Renk konusunda da tamamen özgürsünüz. Yazın yaklaşmasıyla açılan renk skalasından tercih yapabileceğiniz gibi, klasik ve asla modası geçmeyen siyah, kırmızı gibi renklerde bir elbise alabilirsiniz.

abiye-modelleri-2016

Orta uzunlukta, dantel ve işlemelerle süslenmiş klasik bir abiye aldığınızda sadece En Yeni Abiye Modelleri 2016 kategorisine giren bir elbise almış olmakla kalmaz, aldığınız bu elbiseyi birçok farklı etkinlikte giyebilirsiniz. Elbisenin modeli ve trendlere uygun oluşu kadar, rahatlığı da önemlidir. Özellikle kına ve düğün gibi etkinliklerde rahatça dans edebilmeniz için gereken rahatlıkta bir elbise seçtiğinizden emin olun, eğlencenin dışında kalmayın. En güzel abiye modellerini uygun aksesuarlarla kombinleyerek farklı bir hava verebilirsiniz. Eğer elbise modeliniz çok abartılıysa takılarınızı biraz daha sade seçmelisiniz, klasik ve sade elbiselerde ise bu klasik havayı vurgulayarak abartılı taşlı takılar kullanabilirsiniz.

En Yeni Abiye Modelleri 2016 Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica