Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Eminönü Esnaf Hastanesi Randevu Alma

15 Aralık 2009
1.051 kez görüntülendi

Eminönü Esnaf Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Eminönü Esnaf Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Eminönü Esnaf Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Eminönü Esnaf Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Eminönü Esnaf Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Eminönü Esnaf Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Eminönü Esnaf Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Eminönü Esnaf Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Tayyip Çakan diyor ki:

    Eminönü’nde “bacanaki” diye yabancilari çağirmaya çalisan esnaf abi,her dilde arastirdim bacanaki diye bi kelime yok, neyce konusuyosun sen Bu yazıyı okuduğunuz yada okumadığınız için sizi seviyor veyahut sevmiyor olabilirim ama gel bize bazı bazı.

  2. hanife diyor ki:

    randevu aldım verdiğiniz bilgiler için thanks

  3. meliha diyor ki:

    kadın hastalıkları uzmanınından randevu istiyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica