Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Elazığ Mobese Sistemine Bir Yenisi Daha Eklendi

26 Şubat 2011
1.294 kez görüntülendi

Elazığ Mobese Sistemine Bir Yenisi Daha Eklendi

Güzel ülkemizin her köşesine mobese kamera sistemi hızla yayılıyor. Mobese Kameralarının bir yeniside Elazığ köfteciler sokağı esnafı tarafından verilen 22 bin 500 TL ile kuruldu işte o haberin detayları…

Elazığ İlinde Bulunan Mobese Sistemine bir yenisi daha eklendi. Elazığ’ın 55 Ayrı Noktasında Bulunan 53 Âdeti Hareketli ve 3 adet Sabit Kameraya şehri gözetliyordu.

Elazığ Mobese sistemine ek olarak Köfteciler Sokakta Esnafın Katkılarıyla 1 adet hareketli ve 3 adet sabit kamera daha eklendi…

Kamera düzeneğinin alt yapısı Telekom tarafından ücretsiz olarak düzenlenirken, köfteciler sokağı esnafı 22 bin 500 TL ödeyerek sistemi Emniyet Müdürlüğüne hibe etti.

Açılışa Vali Muammer Erol, Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, Fırat üniversitesi Rektörü Fevzi Bingöl ve ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Ali Dumandağ katıldı.

Açılışta konuşma yapan Esnaf Selçuk Aydın, Mobese’nin sokağa gerekli olduğunu vurgulayarak, MOBESE’den sonra sokakta güzel gelişmelerin olduğunu söyledi

Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun ise Mobesenin 2009 da kurulduğunu belirterek, Esnafın kendi cebinden para vererek böyle bir işe girişmesinin Türkiye bir ilk olduğunu ifade etti.

Esnaflar, müşterilerin güvenlikleri için bu uygulamayı yaptıklarını belirterek, kendi çabalarıyla bu sistemi kurduklarını ifade ettiler.

Elazığ Mobese Sistemine Bir Yenisi Daha Eklendi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Kula Ragıp diyor ki:

    mobese ve trafik kameraları çok güzel herkez izlemeli bence selamlar saygılar

  2. AKP diyor ki:

    güzel ülkemizde başlıca sorun trafik ve sigaradır

Yorum Yaz

Yandex.Metrica