Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Otobüs Hareket Saatleri

2 Ocak 2010
1.233 kez görüntülendi

EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:EL1 EMİRGAN 4.LEVEND METRO,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. hülya diyor ki:

    yetkililerden rica ediyorum (EL1) otobüs hattı yeniden başlamasını istiyorum çok özledim o hattı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica