Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Ege’nin İncisi “Fashion Week” ile Modaya Göz Kırpıyor!

12 Nisan 2016
18 kez görüntülendi

Ege’nin İncisi “Fashion Week” ile Modaya Göz Kırpıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Ege Giyim Sanayicileri Derneği’nin (EGSD) destekleri ve Rönesans Ajans’ın organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan İzmir Fashion Week adlı moda haftası 12-13-14 Nisan tarihlerinde İzmir Arena’da gerçekleşecek. Moda severler tarafından merakla beklenen etkinliğe ulusal markaların ve moda tasarımcıların katılımı bekleniyor. Ayrıca Murat Boz gibi sürpriz isimlerin de etkinlikte yer alması gündemde.

izmir-fashion

Organizasyonun sunumu için İzmir Arena’da düzenlenen basın toplantısına Ege Giyim Sanayicileri Derneğj EGSD Başkanı Mukadder Özden, Rönesans Ajans Başkanı Akif Örük, tasarımcılar; Fashion Designer Yiğit Eryendi, Fashion Designer Murat Acar, Fashion Designer Gökçe Nur Özbek, Loft Art Director Erdal Güvenç, Kariyer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serkan Selamet, Kids Couturier Ayşe Kaşlıoğlu, So Layd Metin Deliktaş ile Mac Cosmetics Gülhan Göz, Kuaförler Odası Başkanı Sezai Apaydın ile İzmir Arena İşletme Müdürü İlkay Akçakoca ve marka temsilcileri katıldı.

fashion-week-izmir

“İzmir moda kenti”

EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, ilkini Aralık ayında gerçekleştirdikleri başarılı organizasyonun ardından İzmir Fashion Week 2016’yı hayata geçirmek için yola çıktıklarını söyledi. Etkinlik kapsamında 8 defile yapılacağını ve 2016 yaz sezonu ürünlerinin giyim ve moda severlerin ilgisine sunulacağın belirten Özden, “İzmir’in moda merkezi olması hedefi doğrultusunda çalışıyoruz. İzmir’de tasarım kültürünün yaygınlaşması için bu projeyi de hayata geçiriyoruz. Bütün İzmirlilerini 12-14 Nisan tarihleri arasında İzmir Arena’na bekliyoruz. Birbirinden güzel şovlarla İzmirlilere güzel anlar vaat ediyoruz” ifadelerini kullandı. Rönesans Ajans Başkanı Akif Örük ise İzmirlilere moda adına güzel bir program hazırladıklarını belirterek, Murat Boz, Serdar Ortaç gibi isimlerin de sürpriz konuk olarak etkinlikte yer alabileceklerini söyledi. İzmir Fashion Week’e İstanbul’dan da katılımın olduğunu öne süren Örük, “Firmalarla tasarımcıları bir araya getirdiğimiz organizasyonumuz büyük ilgi görüyor. Genç moda tasarımcılar ürünlerini bu organizasyon ile moda severlere sunacak. Etkinliğimize EGSD, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Rönesans Ajans ile birlikte Mac, Diva Dergisi, EMGD, bizimizmirnet, Klass Magazin, Arkas Otomotiv, Kuaförler Odası da destek veriyor. Defilelerde Elif Ece Uzun, Ebru Öztürk, Simge Tertemiz, Ece Begüm Yücetan yer alacak. İzmirlileri ücretsiz olan bu etkinliğimizde yanımızda görmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Zarafeti ile her zaman gündemde olan Ege’nin incisi, İzmir Fashion Week 2016 ile giyim ve moda için atılım yapmaya devam ediyor.

Ege’nin İncisi “Fashion Week” ile Modaya Göz Kırpıyor! Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica