Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi Randevu Alma

18 Aralık 2009
1.164 kez görüntülendi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Doğumevi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. Marmara Haber dedi ki:

  Hastanemiz e -randevu sistemine geçmiştir.
  İç Hastalıkları (Genel), Alerji (İmmünoloji), Endokrinoloji, Romatoloji, Tiroid, Göz, KBB, Kadın Doğum, Psikiyatri, Nöroloji, Dermatoloji, Fizik Tedavi, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Üroloji, Çocuk Hastalıkları, Kardiyoloji, Ağrı, Ergen Bağımlılık
  http://www.egehastane.ege.edu.tr
  (Pazartesi randevuları, Pazar günü alınır)
  Hastane santral: 0232 444 13 43

  Telefonla Randevu veren Poliklinikler
  Göğüs Hastalıkları: 0232 390 29 29
  Gastroenteroloji: 0232 390 33 31
  Beyin ve Sinir Cerrahisi: 0232 390 33 80
  Ortopedi ve travmatoloji: 0232 390 32 28

  Ege Cumhuriyet Ormanı Bağış Kampanyası
  Ege Üniversitesi, bilimsel çalışmaların yanı sıra sosyal sorumluluk çalışmaları ve güncel konularda topluma öncülük etmeyi amaç edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda var olan çevre bilinci ve çevre duyarlılığından yola çıkarak “Ege Cumhuriyet Ormanı”nın oluşturulması için harekete geçilmiştir. “50.000 Eğitim Fidanından 50.000 Orman Fidanına” sloganı ile hayata geçirilen bu kampanyaya tüm Egelilerin katılımını ve desteğini bekliyoruz.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica