Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Efsane Devam Ediyor; Prison Break !

11 Nisan 2016
10 kez görüntülendi

EFSANE DİZİ DEVAM EDİYOR; PRISON BREAK 5. SEZONU İLE GELİYOR…

2005 ile 2009 yılları arasında, yayınlandığı 4 sezon boyunca 42 ülkede reyting ölçüm listelerinde hep en üst sıralarda yer alan Prison Break televizyonlara geri dönüyor. Amerikan Fox Televizyonu’nun açıklamalarına göre, 5. sezonu ile ekranlara dönecek olan dizide, yine Michael Scofield ve Lincoln Burrows kardeşler merkezde olacak, ancak dizi 22 bölüm yerine 10 bölümlük bir mini dizi şeklinde çekilecek.

prison-break-yeniden-basliyor

4.sezon final bölümü açık kalan Prison Break’in 5. sezonunda, tüm sorulara yanıt verilmesi bekleniyor. Ancak 4. sezon finalinde Michael Scofield, Sara’yı kurtarmak için kendi hayatını feda etmişti.

Dolayısıyla bu ana karakterin tekrar nasıl canlandırılacağı, dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Wentworth Miller ve Dominic Purcell yine başrolleri paylaşırken, Sarah Wayne Callies ve Robert Kneeper de yan rollerde yer alacak. Fox Tv’nin haberine göre, dizinin Amerikan televizyonlarında ne zaman yayına gireceği ise henüz belli değil.

prison-break-oyunculari

Prison Break’de konu; Wentworth Miller’ın canlandırdığı Michael Scofield karakterinin, banka soygunu sırasında yakalanması ve idam cezasının infazını bekleyen, suçsuz olduğuna inandığı abisi Lincoln Burrows ile aynı hapishaneye gönderilmesi ile başlıyor. Daha önceden hapishanenin tüm planlarını elde geçiren Scofield, bu planları kendi vücuduna dövme olarak yaptırır ve üzerinde taşıyarak hapse girer. Hapiste gelişen olaylar, aslında abisini idama götüren olayın büyük bir devlet komplosu olduğunu ortaya çıkartır ve kaçış planları başlar.

Efsane Devam Ediyor; Prison Break ! Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica