Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ece Erken Mavi Şeker Programına Nasıl Gidilir

28 Kasım 2009
847 kez görüntülendi

Atv’de yayınlanan Ece Erken’in  Sunduğu Mavi Şeker Programına Nasıl Gidilir?  Ece Erken Mavi Şeker Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Mavi Şeker Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Mavi Şeker  Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

http://i.atv.com.tr/atvfotolar/HaberFoto/mavi_seker_h.jpg

Gözü yaşlı gündüz programlarından sıkılanlar;atv “MAVİ ŞEKER” ile gündüzlerinize bambaşka bir renk katıyor… Sıcacık sohbetler, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu, müzik sempatik sunucu Ece Erken ile “MAVİ ŞEKER”de bir araya geliyor…

Hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan programın sunuculuğunu Ece Erken yapıyor…

Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.

Mavi Şeker sempatik sunucusu Ece Erken’le birlikte, gözü yaşlı gündüz programlarından sıkılan seyirciye eğlenceli bir alternatif sunuyor.

Atv İletişim Bilgileri:

Adres: Barbaros Bulvarı. No: 125, Cam Han, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0 216 474 20 20
E-posta: [email protected]

Atv’de Yayınlanan Ece Erken’in Sunduğu Mavi Şeker Programına Katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.atv.com.tr/Yayinlar/magazin_eglence/mavi_seker

DMCA.com

Yorumlar

  1. özge koşucu diyor ki:

    ben bayrampaşada oturuyorum ama nasıl mavi şekere geleceğimi bilmiyorum bayrampaşadan nasıl gelınıyor mavbi şekerin otobüsü varmı ? Lütfen cevap verin lütfeeennn

Yorum Yaz

Yandex.Metrica