Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Duman Konseri Jolly Joker Balans İstanbul Bilet Fiyatları

15 Şubat 2013
922 kez görüntülendi

Duman Konseri Jolly Joker Balans İstanbul – Bilet Fiyatı – 3 Mart  2013 

Duman Konseri

Duman Konseri ne zaman? bilet fiyatları ne kadar? Duman konserinin mekanı neresi? konser saati ve  Duman Konserinin yapılacağı Jolly Joker Balans, İstanbul mekanı bilet fiyatları, ulaşım,iletişim, oturma planı ve kroki bilgileri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Duman Konseri Hakkında Bilgiler

İlk albümleri “Eski Köprünün Altında”yı 1999 yılında çıkartan Duman, daha önce “Mad Madam” adlı grupta beraber sahne alan Kaan Tangöze (vokal/gitar) ve Ari Borakas (bas) ikilisine, Batuhan Mutlugil (gitar)’in katılmasıyla kuruldu.

Duman Resimleri

İlk albümle beraber özellikle sahne performansına ağırlık veren grup, kısa sürede kendine sadık bir dinleyici kitlesi yaratmayı başardı. 2002 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen “Belki Alışman Lazım” adlı ikinci albüm kayıtları, özellikle çıkış parçası “Bu Akşam” ve “Herşeyi Yak” coverlari, Duman’ın Türkiye çapında tanınan bir rock grubu haline gelmesini sağladı. 2005’in Temmuz ayında piyasaya çıkan 3. albümleri, albüme ismini veren “Seni Kendime Sakladım” ve  “Aman Aman”la büyük beğeni topladı.

Duman Fotoğrafları

Bu arada grubun “İstanbul” parçası Fatih Akın’ın İstanbul’un seslerini anlatan “Crossing the Bridge” belgeselinde kendisine yer buldu. Davul ustası Cengiz Baysal‘ın gruba katılmasıyla yoluna devam eden Duman haziran ayında, 2010 ve 2011 yıllarında yapılan beş farklı konserin kayıtlarından oluşan “Canlı” adını verdikleri, 32 şarkılık bir albüm çıkardı. Çalışmanın en büyük özelliği bazı Duman şarkılarının akustik olarak yeniden yorumlanması.

Duman Foto

“Dibine Kadar”, “Sarhoş”, “Elleri Ellerime” ve “Haberin Yok Ölüyorum” gibi şarkıların akustik yorumların yer aldığı albümün bir diğer sürprizi de cover şarkılar. Yıllar önce Erkin Koray’ın yorumladığı söz ve müziği Burhan Bilgin’e ait olan “Sen Yoksun Diye” ve Aşık Veysel’in “Kara Toprak” türküsü albümün dikkat çeken çalışmaları…

Duman Konser Resimleri

Duman – Jolly Joker Balans, İstanbul Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Normal – 68.00 TL

Biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/PJJ45/TURKIYE/tr adresinden online olarak satın alabilir, temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker Balans İstanbul Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

Duman Konseri Jolly Joker Balans İstanbul Bilet Fiyatları Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica