Drag Racing Hileleri

10 Ocak 2013
5.039 kez görüntülendi

Drag Racing Hileleri Hakkında 

drag racing hileleri

Drag Racing Hileleri; Arkadaşlar baştan belirtmek isterim Drag Racing  gibi online cep telefonu oyunlarında yani android, iphone, ipad,ipod, ios ve tablet oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Drag Racing  gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz.
Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi 2013 Drag Racing  Hile yolu ile gold,rp yada bütün arabaları kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiği anda hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Drag Racing oyununa para harcamadan hile ile oyun parası ve oyun itemlerini kazanamazsınız.

drag racing online hile

Drag Racing Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Drag Racing Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Drag Racing Hack tool cheats 9999999 rp,gold, Unlock All Auto,Generate Coins,Get Free Unlimited Moneyve para kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yolla bilgisayarınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

DMCA.com

Yorumlar

  1. mamud diyor ki:

    hadi ya ne alaka lan ben androidde de ios tada hilesini kullandım . o senin dediğin gerçek zamanlı oyunlarda olur. server saati ile çalışan bağlantı gerektiren oyunlarda. bunlarda 1 milyar dolar 1 milyar rp yap hiç bişey olmaz. ifunbx ile dosyalarla oynayabilirsiniz. bilmediğinizi kurcalamayı sistemi bok etmeyin :D hade eyvallah

  2. oyuncu9999 diyor ki:

    HİLE VAR BEN BULDUM BAZI ŞEYLERİ UYDURUYOR BU SİTE BU OYUNUN HİLESİ VAR KENDİM VİDEO SUNU ÇEKECEM

  3. oyuncu9999 diyor ki:

    HİLESİ VAR BE BULDUM VİRÜSSÜZ

Yorum Yaz

Yandex.Metrica