Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.194 kez görüntülendi

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Resmi İnternet Site Adresi ve İletişim Bilgileri: http://www.sincandevlethastanesi.gov.tr/

Bu Web Sayfası Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. meliha diyor ki:

    hastanenizin kadın doğum polikliniğinden yarın için 11:30 da kontrole gelecek

  2. ayaz diyor ki:

    bu ne kardeşim 21,yy ortalarında online randevu olmaz mı biraz çağdaş olun biraz beni örnek alın

Yorum Yaz

Yandex.Metrica