Marmara Gündem - 21 Aralık 2017, Perşembe

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
6.247 kez görüntülendi

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevuhttp://www.hastane.deu.edu.tr/

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Labaratuvar Sonuçları : http://194.27.55.14/hastane/laboratuar/

Adres : Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 35340 İnciraltı İZMİR
Telefon : 0 232 4122222
Faks : 0 232 259 05 41

Randevu Adresi: http://www.hastane.deu.edu.tr/deuhpolrandevu/

Sistem Nasıl Çalışır?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. Yıldız Güçlü diyor ki:

  Genel cerrahi için nasıl randevu alabilirim günlük listede göremedim.

 2. ahmet dönmez diyor ki:

  dokuzeylül üniversiteinden polikinlik randevusu almak itiyorum

 3. nazım mavioğlu diyor ki:

  randevu alırken http://www.hastane.deu.edu.tr yazıyoruz fakat sistem bize başka yönlere götürüyor randevu almakta zorlanıyoruz

 4. 46624876264 diyor ki:

  9 eylül üniversite hastahanesi

Yorum Yaz

Yandex.Metrica