Diyarbakır Trafik Kameraları İzle

15 Kasım 2009
1.010 kez görüntülendi

Diyarbakır Büyük Şehir Belediyesi Henüz Mobesa ve Trafik Kamera Yayınlama sistemine geçmemiştir  Diyarbakır hemşerilerimizin ve gurbetçi hemşerilerimizin böyle bir uygulamadan uzak kalması bence kötü sessiz kalmayalım  Diyarbakır belediyesine mail atalım ve isteklerimizi dile getirelim bizde online olarak Canlı yayın olarak  Diyarbakır Mobesa ve Trafik Kameralarını takip edebilelim http://www.diyarbakir.bel.tr/ linkinden sorunumuzu dile getirelim arkadaşlar. Bu yazıdan sonra  Diyarbakır mobesa kamera sistemine geçerse yorum bölümümüzden paylaşın düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. TOKKAN diyor ki:

  ya kamera açılmıyor ama açabilen varsa banada söyleyebilirmi

 2. Deniz Çağlayan diyor ki:

  ALeMDe ŞeKLiMiZ -KıZLaRDa İSMiMiZ-PoLiSDe SiCiLiMiZ-DaiMa MeSKenLiYiZ!!!… Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… İşte Biz diyarbakır serserisi

 3. Jandarma diyor ki:

  şehir belediye kameralarını paylaştığınız için teşekkürler

 4. murat diyor ki:

  diyarbakırım benim diyar diyar mükemmel bir memleket kurban olayım taşına toprağına gurbetten herkeze selam olsun

 5. mercan diyor ki:

  lütfe olsun

 6. DBB Info diyor ki:

  sistem üzerinde 3G desteği ile çalışma yapmaktayız. Yapacağımız çalışma ekolojik olup aynı zamanda elektrik sarfiyatını güneş enerjisinden alacaktır. Bu projemiz Türkiye’de ilk olacaktır. 3G ve diğer sistemi tamamlayacak unsurlar için gerekli görüşmeler halen yapılmakta olup en kısa zamanda bu proje bitirilip hizmete sokulacaktır.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica