Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Diyarbakır Sur Resimleri

15 Ocak 2010
929 kez görüntülendi

Diyarbakır Sur Resimleri ve Fotoğrafları

Bu Web Sayfası Diyarbakır Sur ile ilgili Resim ve Fotoğraf Galerisi Oluşturmak Amacı ile Kurulmuştur.

Diyarbakır Sur resimleri sayfasından, internetteki başlıca kaynakların arşivindeki tüm resimlere ulaşabilir ve Kendi çektiğiniz resimleri , fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Diyarbakır Sur ile ilgili fotoğrafları görebilirsiniz ve kendi çektiğiniz resimleri bu sayfadan sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sayfadan Diyarbakır Sur manzaralarını bulabilirsiniz ve bilgisayarınızda bulunan Diyarbakır Sur manzara resimlerinizi yükleyebilirsiniz.
Diyarbakır Sur panoraması, Diyarbakır Sur kuşbakışı görüntüleri, Diyarbakır Sur turistik yerleri, Diyarbakır Sur tarihi binalarının ve evlerinin fotolarını da edinebilirsiniz, bu sayfadan paylaşabilir, bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz.

Diyarbakır Sur ilçesinin ziyaretçilerimiz tarafından gönderilmiş resimleri aşağıda listelenmiştir.

Diyarbakır Sur ilçesinin hiç resmi listelenmemişse yada elinizde Diyarbakır Sur resimleri var ise sitemizin alt kısmında bulunan resim yükleme formundan faydalanabilirsiniz, resimlerinizin bu sayfada gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Sur ile ilgili Resim Yüklemek için BURAYA TIKLAYIN


Sayfanın konuları: Diyarbakır Sur Resimleri, Diyarbakır Sur Fotoğrafları, Diyarbakır Sur Manzaraları, Diyarbakır Sur Resim, Diyarbakır Sur Panoraması, Diyarbakır Sur Görüntüleri, Diyarbakır Sur Eski Resimleri, Diyarbakır Sur Tarihi Binaları, Diyarbakır Sur Evleri, Köy Resimleri Diyarbakır Sur Eski Resimleri, Diyarbakır Sur Turistik Resimler, Diyarbakır Sur Kuşbakışı, Diyarbakır Sur Manzaraları, Diyarbakır Sur Kartpostal.

DMCA.com

Yorumlar

  1. orhan diyor ki:

    diyarbakır en güzel yerler

Yorum Yaz

Yandex.Metrica