Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.803 kez görüntülendi

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

Vatandaş randevu talebinde bulunduğu il, hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet üzerinden randevu alma sistemi

Değerli hastalarımız, artık T.C. NUMARASI ile internet üzerinde istediğiniz yerde ve istediğiniz hekimden randevu alabileceksiniz.

internetten randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

MHRS sisteminden randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Resmi İnternet Site Adresi ve İletişim Bilgileri: http://www.diskapieah.gov.tr/

Bu Web Sayfası Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Ömer AYDOS dedi ki:

    Herhangi bir resim ekliyorum.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica