Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

27 Aralık 2012
1.571 kez görüntülendi

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak, Yayınlanacak? 

Dexter 8. sezon 1. Bölüm Ne Zaman

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Dexter 8. Sezon Ne Zaman? Söylentilere göre 2013 yılının eylül ayında başlayacağı tahmin ediliyor. Dexter 8. sezon 1. Bölüm Yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın Dexter 8. sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Dexter yayınlanan son bölümü 7. sezon 12. bölüm Surprise, Motherfucker! Yayın tarihi 16 aralık 2012 pazar

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman?

Amerika’da ShowTİme kanalında yayınlanan ve ülkemizde de cnbc-e ekranlarında gösterilen Dexter’ın yeni bölümlerini yayın tarihi belli oldu.

Michael C. Hall’ün başrolünde oynadığı dizinin 8. sezonu 30 Haziran Pazar günü ShowTime kanalında olacak.

Geçtiğimiz sezon 30 eylül 2012 tarihinde başlamıştı tahminlerimize göre malesef Dexter 8. sezon 2013 yılının sonlarına doğru yani gene haziran ayında başlayacak.

Bilmeyenler için Dexter dizisinin konusu:

Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor.

Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter’ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir “karanlık tarafı” olabileceğinden şüphelenmiyor

Dexter, şaşırtıcı olay örgüsüne ve kahramanına rağmen, ilk bölümünden itibaren en sevilen diziler arasında yerini aldı. Bu başarıda, iki kez Altın Küre ve oyuncuların meslek kuruluşu SAG ödülüne aday olan, televizyon eleştirmenlerinin En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Michael C. Hall’un da büyük payı var. Dexter, sizi bir katilin zihninin kanlı derinliklerinde dolaşmaya çıkarırken, Six Feet Under’dan tanıdığımız Michael C. Hall onu sempatik ve karizmatik kılarak bütün etik anlayışınızı değiştirecek. Onunla bağ kurarsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.

Dizideki diğer bir tanıdık simaysa, Dexter’ın sevgilisi Rita rolünde, Joss Whedon’ın “Buffy the Vampire Slayer” ve “Angel” dizilerinde Darla’yı oynayan Julie Benz.

Dexter 8. Sezon ne zaman

Dexter 8. Sezon Yayın tarihi kesinleştiği zaman burada yer alacak sizce Dexter 8. Sezon ne zaman başlayacak? yorumlarınızı bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    Hadi bakalım gözümüz aydın :)

  2. DAMLA diyor ki:

    Resmen aylardır hasretini çektiğim büyük gün geldi :) bian önce uyuyup yarının olmasını istiyorum :) DEB cephesinde neler olcak en çok onu merakediyorum. Dexter ‘ da olmasa neyi beklerdik bukadar :)) hayatımın dizisi

Yorum Yaz

Yandex.Metrica