Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

20 Nisan 2013
1.132 kez görüntülendi

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman? – Dexter Yeni Bölüm Fragmanı ve Yayın Tarihi

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Dexter dizisinin yeni bölümü, yani Dexter 8. Sezon 1. Bölümü 30 Haziran, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Victims” olduğu açıklandı. Ek olarak Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Konusuna Dexter hangi kanalda, saat kaçta? ve Dexter 8. Sezon 1. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dexter dizisinin konu özeti: Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor.

Dexter, şaşırtıcı olay örgüsüne ve kahramanına rağmen, ilk bölümünden itibaren en sevilen diziler arasında yerini aldı. Bu başarıda, iki kez Altın Küre ve oyuncuların meslek kuruluşu SAG ödülüne aday olan, televizyon eleştirmenlerinin En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Michael C. Hall’un da büyük payı var. Dexter, sizi bir katilin zihninin kanlı derinliklerinde dolaşmaya çıkarırken, Six Feet Under’dan tanıdığımız Michael C. Hall onu sempatik ve karizmatik kılarak bütün etik anlayışınızı değiştirecek. Onunla bağ kurarsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/04/Dexter-8-Sezon-1-Bölüm-Fragmanı.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/707149.mp4[/pro-player]

Dexter, Amerika’da ShowTİme kanalında ve ülkemizde de cnbc-e ekranlarında yayınlanıyor.

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm Posteri

Dexter 8. Sezon 1. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica