Depeche Mode Konseri, KüçükÇiftlik Park, İstanbul

9 Ocak 2013
1.211 kez görüntülendi

Depeche Mode Konseri, KüçükÇiftlik Park, İstanbul – Bilet Fiyatları – 17 Mayıs  2013 

Depeche Mode Konseri Bilet Fiyatları

Depeche Mode Konseri ne zaman? bilet fiyatları ne kadar? Depeche Mode konserinin mekanı neresi? konser saati ve  Depeche Mode Konserinin yapılacağı KüçükÇiftlik Park, İstanbul mekanı bilet fiyatları, ulaşım,iletişim, oturma planı ve kroki bilgileri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Depeche Mode Konseri Hakkında Bilgiler

Depeche Mode 17 Mayıs 2013 Cuma günü İstanbul’da!

Müziği yeniden tanımlayan grup Depeche Mode, görkemli, çığır açacak ve şüphesiz 2013 yazının en akıllara kazınacak turnelerinden biri olacak Avrupa turnesini açıkladı!

depeche mode fotoğrafları 2013

Dave Gahan, Martin Gore ve Andy Fletcher Kuzey Amerika turnesine başlamadan önce 25 Avrupa ülkesinde, 34 konser ile 1.5 milyondan fazla hayranına ulaşacak.  Grup 7 Mayıs’ta başlayacak turnesinde Berlin Olimpiyat Stadı, Paris Stade de France, Moskova Locomotive stadyumu ve Roma Olimpiyat Stadı gibi tarihi stadyumlarda sahne alacak ve Avrupa turnesi 29 Temmuz’da Minsk Arena’da sona erecek. Depeche Mode 17 Mayıs 2013’de İstanbul’da Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak.
Bu konserler Depeche Mode’un 2009-2010 sezonunda dünyada gerçekleşen en büyük turnelerinden biri olan ve 142 konserle, 2.5 milyondan fazla bilet satan “Tour of the Universe” turnesinden  sonra gerçekleşecek ilk canlı gösterileri olacak. Müzik listelerinin en üst sıralarında  yer alarak geride bırakılmış 30 yıl, 100 milyondan fazla albüm satışı olan Depeche Mode, bu senenin büyük bir bölümünü hayranlarının ve müzik dünyasının ilgiyle beklediği 13’üncü albümleri üzerinde çalışarak geçirdi. Yeni albüm önümüzdeki ilkbaharda raflarda yerini alacak.

Dave Gahan turne ve albüm ile ilgili; “Yeni albüm için çok çok heyecanlıyım ve yeniden turneye çıkmayı dört gözle bekliyorum!” dedi.

depeche mode resimleri

Kısıtlı kapasiteye sahip İstanbul Depeche Mode konserinin biletleri satışa açılmıştır.

Depeche Mode – KüçükÇiftlik Park, İstanbul Konseri Bilet Fiyatları;

Deluxe VIP Teras – 530.00 TL
Diamond Circle – 371.00 TL
VIP Platform – 295.00 TL
Golden Circle – 245.00 TL
Normal Ayakta – 120.00 TL

Biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/PLDPM/TURKIYE/tr adresinden online olarak satın alabilir, temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– Etkinlik alanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
– Deluxe VIP Teras bilet fiyatına yiyecek ve içecek ikramı bulunmaktadır.
– Tüm bilet kategorileri ayaktadır.

Mekan Hakkında Bilgiler:

KüçükÇiftlik Park, İstanbul Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

KucukciftlikPark_Oturma_Planı

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica