Defenders & Dragons Hileleri

16 Şubat 2014
270 kez görüntülendi

Defenders Dragons Taktikler Hakında

Defenders & Dragons Hileleri – Android, iPhone, iPad, iPod, iOS Oyunu

Defenders & Dragons hileleri hakkında; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Defenders & Dragons gibi online aksiyon, savunma oyunlarında yani android, iphone, ipad,ipod ve ios oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Defenders & Dragons gibi online bir oyunda yapımcı firma (GLU game) hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz. Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi Defenders & Dragons Hile yolu ile sınırsız para ,coin, gold, glu credits falan kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma fark ettiğinde hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Defenders & Dragons oyununa para harcamadan hile ile sınırsız coin, glu credits, para, gold kazanamazsınız. Ayrıca belirteyim Defenders & Dragons jailbreaksiz hile yani dosya değiştirme yolu ile hile yapmaya çalışırsanız tecrübe ile sabittir oyununuz %100 bozulacaktır, oynadığınız tüm kariyeriniz silinecektir bilginize.

Defenders Dragons Taktikler

Defenders & Dragons Hile ve Virüsler Hakkında Önemli Uyarı

Defenders & Dragons Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Defenders & Dragons Hack tool money 9999999 coin, gold, altın, glu credits, sınırsız para kazanma ve programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza ve telefonlarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yollar ile cihazınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka telefonunuzu ve cihazınızı güvenilir bir virüs programına taratın. Bu yazımızdan, ücretsiz android virüs programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu hakkında yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica