DC’s Legends of Tomorrow 2 Sezon Onayı Aldı Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

23 Haziran 2016
43 kez görüntülendi

 

legends-of-tomorrow-2-sezon

 

Günümüzde bazı televizyon dizileri önemli bir yere sahiptir. Özellikle milyonlarca insanı etkileyen ve sürekli devam bölümlerinin gelmesini bekleyen bu bölümlerde insanlar dizi serisinin devam etmesini istemektedirler.  Son zamanlarda CW kanalında yayın yapmaya başlayan ve ilk bölümünden itibaren izleyici kitlesini arttıran Legends Of Tomorrow dizisi yeni bölümleri ile yeni sezonda da olacaktır.

legends-of-tomorrow-2-sezon-ne-zaman

Özellikle Arrow ve Flash dizileri gibi dizilere yönelik önemli bir alternatif olarak ortaya çıkan ve beklenilen kaliteyi de kısa sürede yakalayan Legends Of Tomorrow dizisi bilinen bir konudan oluşmaktadır. Dizi de süper kahramanların hayat hikayesinden yola çıkılarak oluşturulmuştur.

Henüz daha 8. Bölüm ekranlarda iken gelecek sezon adına da önemli bir karara alınmış ve devam serisinin çekilmesine kanaldan izin çıkmıştır. Hiç kuşkusuz izleyici kitlesinin artmış olması ve harcanan paranın efektif bir senaryo ile birleşmesi ile birlikte son derece kaliteli bir yapım ortaya çıkmıştır. Ayrıca diziye yönelik olarak ta özellikle batı da insanların süper kahramanlar ve diğer uç örnekleri bulunana olağanüstü karakterlerin olduğu genel de dizi ve sinema filmleri önemli bir izleyici kitlesi yakalamaktadır. Bu durumdan dolayı insanlar ellerinden geldikçe bu dizilerin devam serilerinin çekilmesini istemektedir.

legends-of-tomorrow-yeni-bolumler

21 Ocak ta başlangıç yapan dizinin konusu da ilgi çekmektedir. Özellikle bilinen süper kahramanların zaman içerisinde yapmış oldukları yolculuklar önemli bir avantaj sağlamaktadır. DC comics karakterleri daha önce sineme da kullanılırken artık dizi sektörü içerisinde de artık yer bulması önemli derece de ilgi çekmektedir.

Dc’s Legends Of Tomorrow 2. Sezonu ilk sezonda gösterilen yoğun ilgiden ötürü 19 Ocak veya 26 Ocak 2017 den itibaren gösterime girecektir. Böylelikle bir sonraki sezon içinde genel izleyici ortalamasına bakılacaktır.

DC’s Legends of Tomorrow 2 Sezon Onayı Aldı Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica