Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Daredevil 3. Sezon Çıkış Tarihi

20 Nisan 2016
40 kez görüntülendi

Sürükleyici hikâyesi ve yaratıcı konusuyla dizi severler tarafından beğeniyle takip edilen Marvel yapımı ve Netflix yapımı Daredevil serisinin 2. Sezonu 18 Mart’ta yayınlanmıştı. Büyük beğeni toplayan 2. sezon finalinin ardından 3. sezon ne zaman ekranlara gelecek tartışmaları başladı. Dizinin dünya genelinde artarak büyüyen bir izleyici kitlesi oluşmuş durumda.

daredevil-3sezon-1-boeluem-ne-zaman-cikacak-1

Daredevil, hikayenin merkezinde yer alan ve gündüzleri avukatlık yapıp, geceleri ise suçluların peşinden giden Matt Murdock’ın yaşadığı maceraları konu alıyor. 2003 yılında Mark Steven Johnson’ın yazıp yönettiği çizgi romanın sinema uyarlamasında Matt Murdock, Ben Affleck tarafından canlandırılmıştı.

Daredevil serisinin ilk sezonu 2015 yılının Nisan ayında yayına sunulmuştu. İMDB puanı bir hayli yüksek olan Daredevil, bir anda bütün dizi severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. 1 yıl sonra 18 Mart 2016 tarihinde 13 bölümden oluşan dizinin 2. sezonu yayınlanmıştı. 1 yıl ara ile yeni sezonları izleyicisiyle buluşturan Marvel yapım, Daredevil’ın 3. sezonunun ne zaman yayında olacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından dizinin 3.sezonu merakla beklenmektedir. Daredevil dizisinin 3. sezonunun 2016 yılı içerisinde çıkmayacağı kesin gibi görünüyor. Marvel yapım ve dizi yöneticileri, dizinin devam etmesi yönünde görüş birliğine vardıkları söyleniyor.

daredevil-3sezon-1-boeluem-ne-zaman-cikacak-3

Daredevil dizisinin 2. sezonunun yayınlanmasının üstünden çok geçmeden, Daredevil hayranları 3. sezonunun ne zaman başlayacağını merak eder oldu. Dizinin yayınlanış tarihlerine ve konuşulan bilgilere göre Daredevil’ın 3.sezonu 2017 yılının ilk aylarında izleyicisiyle buluşacak. Diziye yeni karakterlerin eklenmesi ve eklenen karakterlerin dizi severler tarafından tam puan alması dizinin daha çok izleyici tarafından beğenilerek takip edilmesini sağladı.

Daredevil Dizi Oyuncuları
Charlie Cox – Daredevil
Deborah Ann Woll – Karen Page
Elden Henson – Foggy Nelson
Rosario Dawson – Claire Temple
Vincent D’Onofrio – Wilson Fisk
Ayelet Zurer – Vanessa Marianna

Daredevil Müzikleri

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica