Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Dany Brillant Konseri

7 Haziran 2012
873 kez görüntülendi

Dany Brillant Konseri – Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – Bilet Fiyatları

Fransa’nın En Ünlü İsimlerinden Dany Brillant Konseri ne zaman? 11 Haziran 2012 Dany Brillant Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar? Dany Brillant Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında yer almaktadır.Fransa’nın En Ünlü İsimlerinden Dany Brillant 11 Haziran 2012 Gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda!

Fransa’nın en ünlü sanatçılarından Dany Brillant 11 Haziran 2012 gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda izleyicilerine tadına doyulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Akdeniz ritimlerinden Fransız şansonlarına ve Porto Riko ezgilerine uzanan geniş müzik repertuarıyla müzikseverleri büyüleyen ünlü Fransız şarkıcı, Arap, Yahudi, Fransız, İtalyan ve İspanyol kültürlerinin kesiştiği Akdeniz’in tam kalbinde, Tunus’ta doğup büyüdü. Küçük yaştan itibaren dans etmeye ve enstrüman çalmaya başlayan Brillant çocukluk yıllarının ardından ailesiyle birlikte Fransa’ya yerleşti.

İlk albümünü 1991 yılında, 26 yaşında çıkaran sanatçı, salsadan şansonlara, Karayip esintili ritmik şarkılardan caza uzanan etkili şarkılarıyla tüm kulaklara hitap edecek. “Hier encore”, “Quand je vois tes yeux”, “Regarde-moi” gibi hiterle akıllarda yer eden sanatçı, 2011 yılında çıkardığı “Best of Dany Brillant” albümüyle ses getirdi. Brillant ayrıca 2012 yılında “La vérité si je mens 3” adlı filme konuk oldu.

Fransa’nın en ünlü isimlerinden Dany Brillant’ın konseri, 2011 yılında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda “Yıldızlar Eylül’de Harbiye’de” konserler dizisi kapsamında Enrico Macias konserini düzenleyerek İstanbulluların unutulmaz anlar yaşamasını sağlayan Ajan İstanbul ve Fun Org ortaklığıyla gerçekleştirilecek.

Dany Brillant Konseri’nin Bilet Fiyatları;

1. Kategori – 250.00 TL
2. Kategori – 225.00 TL
3. Kategori – 175.00 TL
4. Kategori – 150.00 TL
5 Kategori – 125.00 TL
6. Kategori – 90.00 TL
7. Kategori – 75.00 TL
8. Kategori – 60.00 TL

Biletleri Buradan online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica