DAMYO 2. Seçime Çağrılanların Listesi Açıklandı

13 Haziran 2013
457 kez görüntülendi

Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu (DAMYO) 2. Seçime Çağrılanların Listesi Açıklandı

damyo_bina_resim

Damyo.edu.tr resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu alımları kapsamında 2. seçim aşama sınavlarına çağrılan adaylar belli oldu.

DAMYO 2. seçim çağrı sorgulama yapmak için BURAYA tıklayınız, açılan sayfadan TC kimlik numaranız ve güvenlik numarasını girerek Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu 2. seçim çağrı sorgulaması yapabilirsiniz.

Resmi siteden 2. seçim ile ilgili yapılan önemli duyuru.

İlgili mevzuat gereği bahse konu taban puanların %90’ını alan Şehit, Malül Gazi ve Muharip Gazi çocukları 2’nci seçim aşamalarına çağrılmışlardır.

Ön kayıt yaptıran öğrencilerden Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Başvuru Kılavuzunda belirtilen “Liseden Mezuniyet Yılı, Okul Türü, Okul Alanı ve Yaşı” ile ilgili gerekli koşulları sağlamayan öğrenciler yeterli puanı almış olsalar dahi ikinci seçim aşamalarına çağrılmamışlardır.

Ön kayıt yaptıran öğrencilerden Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Başvuru Kılavuzunda belirtilen “Okul alan ve dallar” haricindeki başvurular kabul edilmeyecektir. Yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

YGS(1-2) YGS-1 ve YGS-2 puan türlerinden yüksek olanı, YGS(3-4) YGS-3 ve YGS-4 puan türlerinden yüksek olanı, YGS(5-6) YGS-5 ve YGS-6 puan türlerinden yüksek olanı ifade eder.

DAMYO 2. Seçim Çağrı Sorgulama

damyo menzuniyet

2013 Yılı 2. seçim aşamaları mülakat çağrı sorgulama sayfası için BURAYA tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica