Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

CSR Racing Hileleri

3 Aralık 2013
380 kez görüntülendi

CSR Racing Arabalar

CSR Racing Hileleri – Android, iPhone, iPad, iPod, iOS Oyunu

CSR Racing hileleri hakkında; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim CSR Racing gibi online araba yarışı oyunlarında yani android, iphone, ipad,ipod ve ios oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, CSR Racing gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz. Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi CSR Racing Hile yolu ile sınırsız para ,altın, gold falan kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiğinde hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre CSR Racing oyununa para harcamadan hile ile sınırsız para, gold kazanamazsınız. Ayrıca belirteyim CSR Racing jailbreaksiz hile yani dosya değiştirme yolu ile hile yapmaya çalışırsanız oyununuz %100 bozulacaktır, oynadığınız tüm kariyeriniz silinecektir bilginize.

CSR Racing Hilelleri

CSR Racing Hile ve Virüsler Hakkında Önemli Uyarı

CSR Racing Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine CSR Racing Hack tool money 9999999 cash, gold, tamir hilesi, sınırsız para, altın kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza ve telefonlarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yollar ile cihazınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka telefonunuzu ve cihazınızı güvenilir bir virüs programına taratın. Bu yazımızdan, ücretsiz android virüs programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. oyuncu9999 dedi ki:

    BEN BİR TANE İNDİRDİM İŞE YARADI

Yorum Yaz

Yandex.Metrica