Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Çorum Sungurlu Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
927 kez görüntülendi

Çorum Sungurlu Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Çorum Sungurlu Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Çorum Sungurlu Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Çorum Sungurlu Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Çorum Sungurlu gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Çorum Sungurlu Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Çorum Sungurlu Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Çorum Sungurlu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çorum Sungurlu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çorum Sungurlu Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çorum Sungurlu Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Çorum Sungurlu Rehberi, önemli telefonlar, Çorum Sungurlu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Çorum Sungurlu Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Çorum Sungurlu Resmi Kurumları, Çorum Sungurlu İle İlgili Bilgi, Çorum Sungurlu Tarihi, Çorum Sungurlu Rehberi, Çorum Sungurlu Haberleri, Çorum Sungurlu Fotoğrafları, Çorum Sungurlu Gelenekleri, Çorum Sungurlu Türküleri, Çorum Sungurlu İstatistikleri, Çorum Sungurlu Haritası, Çorum Sungurlu Nöbetçi Eczaneleri, Çorum Sungurlu Köyleri, Çorum Sungurlu Ünlüleri, Çorum Sungurlu Okulları, Çorum Sungurlu Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. İHA Çorum diyor ki:

    “Sungurlu’da Caddeler Parti Bayraklarıyla Donatıldı ” Çorum’un Sungurlu ilçesinde, 30 Mart ‘Mahalli İdarel…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica