Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Colony 2. Sezon Onayını Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

5 Mayıs 2016
56 kez görüntülendi

 

Colony Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

 

İlk sezona iddialı bir giriş yapan ancak reytinglerde beklediği başarıyı bulamayan Colony dizisi düşük reytinglerine rağmen 2. Sezon onayı almayı başardı. Başrollerinde Lost dizisiyle akıllara kazınan Josh Holloway ve Prison Break, The Walking Deat gibi yüksek reytingli dizilerde izlediğimiz Sarah Wayne Callies’in yer aldığı dizi konusu bakımından izleyicinin ilk anda ilgisini çekmişti. Özellikle bilimkurgu ve Fantastik izleyicilerinin merakla beklediği dizi beklenenleri karşılayamadı.

colony (2)

Bilimkurgu ve Fantastik sahnelerden çok insan ilişkileri üzerine yoğunlaşan dizi birkaç bölüm sonra reytinglerde bir düşüş yaşadı. USA Network’ün yayına getirdiği Colony dizisi tüm bunlara rağmen 2. Sezon onayını almayı başardı. İlk sezonu 10 bölüm olarak çekilen dizi 2. Sezonunda 13 bölüm çekilecek. Yayın tarihi net olarak verilmese de yine Ocak döneminde başlaması muhtemel görünüyor. Konusunda yeni sezonla birlikte farklılaşmaya gidileceği düşünülmektedir.

colony (3)

Colony dizisinin konusu dünyayı istila eden uzaylılarla yapılmış bir savaşın sonrasını anlatıyor. Savaşta hemen yenilen dünyalılar, uzaylılar tarafından kolonilere ayrılıyorlar. Eski bir FBI ajanı olan Will Bowman diğer kolonide kalmış olan oğlunu kurtarmak için yasak olmasına rağmen geçiş yapmaya çalışırken patlayan bomba sonucu yakalanır. FBI ajanı olduğunu bütün askeri ve polis teşkilatındakilerin uzaylılar tarafından öldürülmelerinden dolayı gizlemiş olan Will’in kimliği burada tespit edilir. Kendisine bir teklif sunan koloni lideri isyancıları yakalaması halinde oğlunu geri getireceğini söyler. Eğer bu teklifini kabul etmezse Fabrika denilen bir girenin bir daha çıkamadığı bölgeye ailesiyle birlikte sürüleceği tehditliyle karşı karşıya kalır. Uzaylılarla birlikte çalışan hükümete yardım etmek istemese de buna mecbur kalan Will, oğlu ve ailesi için bu göreve başlar. Ancak bilmediği bir şey vardır. Karısı da isyancılar için çalışmaktadır.

Colony 2. Sezon Onayını Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica