Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Çocuktan Al Haberi Yarışmasına Nasıl Gidilir

17 Kasım 2009
636 kez görüntülendi

Star Tv de Yayınlanan Bergüzar Korel’in Sunduğu Çocuktan Al Haberi Yarışma Programına Nasıl Gidilir ? Çocuktan Al Haberi Yarışma Programına Nasıl Gidilir Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum.   Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Çocuktan Al Haberi Yarışma Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Çocuktan Al Haberi Yarışma Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

Bergüzar Korel’in Sunduğu Çocuktan Al Haberi Yarışma  Programına katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.startv.com.tr/Basvuru/CocuktanAlHaberi.aspx

http://www.startv.com.tr/Handlers/ImageView.ashx?FileID=58179&width=635&height=320

Programla ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki maile yönlendirebilirsiniz….
[email protected]

Artık herkes haberi çocuktan alıyor!

Bergüzar Korel’in sunduğu yarışma programı “Çocuktan Al Haberi”, 15 Kasım Pazar günü Türkiye’nin en bilmiş, en zeki, en sevimli çocuklarını evlerinize getiriyor. 9 afacan “Kardan kadın olur mu?”, “Plates bir yemek midir, spor mu?”  gibi sorulara verdikleri cevaplar ve aldıkları puanlarla, hem yarışmacıları hem izleyenleri şaşırtıyor. Bakalım bu Pazar yarışmacılar ve Bergüzar Korel, bu çokbilmiş yaramazlarla nasıl başa çıkacak?

Ekranların sevilen isimlerinden Bergüzar Korel’in sunduğu “Çocuktan Al Haberi”, pazar günleri ana haber bülteni öncesinde Star TV’de yayınlanmaya devam ediyor. “Çocuktan Al Haberi”nde minik dostlarımız bizlere hayal dünyalarının kapılarını açıyor! Yarışmacılar da çocukların hayal dünyasından gelecek cevapları tahmin etmeye ve puan toplamaya çalışıyorlar.

Çocukların büyüklere yardımcı olduğu bir yarışma olan “Çocuktan Al Haberi” programında çocuklar yarışma boyunca bildikleriyle ve bilemedikleriyle, büyüklere puan kazandırıyor ya da kaybettiriyor. Sevimli afacanların cevapları hem yarışmacılar, hem de izleyenleri, hayrette bırakıyor.

Bu pazar, afacanlar “Kavga evliliğin tuzu biberi mi?” sorusuna cevap arıyor. Ayrıca “Kardan kadın olur mu?”, “Plates bir yemek midir, spor mu?”  gibi birbirinden eğlenceli soruları yanıtlıyor. Türkiye’nin en bilmiş ve en sevimli çocukları yarışmacılara yardımcı olurken izleyenleri de kahkahaya boğuyor.

Artık herkes haberi çocuktan alıyor. Çocuktan Al Haberi Bergüzar Korel’in sunumuyla, Pazar günleri ana haber bülteni öncesi Star TV’de!

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica