Marmara Gündem - 25 Mart 2014, Salı

Çinden Buraya – Online Alışveriş Yapabileceğimiz – Çin Alışveriş Siteleri

10 Nisan 2011
871 kez görüntülendi

Çinden Buraya – Online Alışveriş Yapabileceğiniz  Ucuz Çin Alışveriş Siteleri

Sizlere önerebileceğim çin siteleri ; çoğu ürün freeshipping dir ücretsiz kargo  dealextereme’den normalde 13 günde felen elimde oluyor.

Everyburning’e uzun zamandır üyeyim arada mesaj atıyorlar ve bazı şeyleri 0.01$ oluyor. Haliyle alıyorum 21 günde felen geliyor tüm kargo seçeneklerini kaldırdığınızdan emin olup parayı aktarmanızı öneririm sağlam ve güvenilir bir site olarak duydum ürün alıpta gelmiyeni yok.

Benim önerebileceğim

Dealextereme.com,everbuying.com,brandsdragon.com

Dealextreme hariç diğerleri biraz geç gönderdi ama göndermişlerdi yinede.

Günümüzde internetin ve sonucunda elektronik ticaretin bir nimeti olarak online satış ile istediğimiz ülkeden alışveriş yapabilmekteyiz.

Çin alışveriş sitelerine genelde bir güvensizlik vardır. Yalnız altta vereceğim çin  satış sitelerinden alacağınız ürünler neredeyse türkiyedeki fiyatın 1/3′ü kadar.

Yalnız verdiğiniz ürünün gümrüğe takılıp takılmayacağını önceden bilmeniz gerekmekte. Ayrıca 150$ sınırını aşmamanız gerekmektedir.

Gelelim alışveriş sitelerine:

1- http://www.dealextreme.com  : Aradığınız hemen her türlü ürünü bulabilirsiniz. Fiyatlar genellikle çok uygun. Ürünler “Freeshipping” yani Kargo ücreti yok. Gönderilerin ülkemize ulaşması yaklaşık 2 haftayı buluyor. Site en popüler Çin alışveriş sitesi.

2- http://www.tradetang.com  : Her çeşit ürünün satıldığı bu sitede bazı ürünler perakende bazıları ise ancak toptan satılabiliyor. Fiyatlar makul. Gönderiler hızlı.

3- http://www.focalprice.com  : Elektronik ağırlıklı ürünlerin bulunduğu bir site. EMS kargo seçeneği seçilirse Türkiye’ye de siparişinizi gönderiyor. Kullanıcı yorumları, ürün incelemeleri alışverişlerinizi kolaylaştırıyor.

4- http://www.bestofferbuy.com  : Site karmaşık değil. Çok sayıda ürün var. Kargo ücreti alınmıyor. Ülkemize teslimat süresi ortalama 12 iş gününü bulabiliyor.

5-http://www.aliexpress.com alibaba.com un perakende ürün satış sitesi toptan satışlarda ciddi indirimleri var. Yalnız beş  üründen fazlası ticarete girdiği için yine gümrüğe takılabilir.

6-http://www.everbuying.com/ fiyatları cezbedici çok ucuz sipariş verdiğiniz ürünler 1 hafta içinde geliyor kargo ücreti almıyor.

Bu Sitelerden www.dealextreme.com  ve www.aliexpress.com sitelerinden daha önce alışveriş yaptım. Ürünler ortalama 2-3hafta içinde adresinize ulaşıyor. Sorun olduğunda ticket açıp yetkililere ulaşabiliyorsunuz.

Kredi kartınızı Çin sitelerinde paylaşmak sizi tedirgin edebilir.
Bu nedenle bu sitelerden alışveriş yaparken Paypal hesabı edinmeyi unutmayın.

Yedek Subaylık Sonuçları - 339.Kısa Dönem
Araba Yarışlarından Kaza Görüntüleri

Çinden Buraya – Online Alışveriş Yapabileceğimiz – Çin Alışveriş Siteleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. cüneyt diyor ki:

  dealextreme.com iyi bir alışveriş sitesi fakat kargolar çok geç geliyor ucuz olsun geç olsun fark etmez derseniz çinden buraya alışveriş için bu siteyi öneririm

 2. nesrin can diyor ki:

  anne ve bebek ürünleri www. bumini .com tavsiyemdir

 3. Kerim diyor ki:

  ben everbuying den çok alışveriş yaptım tavsiye ederim işini iyi yapa profesyonel bir firma

 4. Mert diyor ki:

  Faydali bir makale

Yorum Yaz

Yandex.Metrica