Chuck 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

11 Aralık 2011
721 kez görüntülendi

Chuck 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı İzle – Yeni Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak ?

Neredeyse hayatımızın bir parçası haline gelen vazgeçemediğimiz bana göre bir başyapıt olan Chuck dizisinin yeni bölümü yani 5. Sezon 10. Bölümü  13 Ocak 2012 Cuma günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Chuck Versus Bo” olacağı açıklandı. Ayrıca Chuck 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bilmeyenler için dizinin konusu:

Chuck, aksiyon-komedi türünde bir Amerikan televizyon dizisidir. Olaylar başkarakter Chuck’ın etrafında döner. Stanford Üniversitesi’nden atılmasına sebep olan Bryce adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. Bryce CIA’de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. Bu sırları içeren binlerce resimden oluşan elektronik postayı öldürülmeden önce Chuck’a gönderir. Birleşik Devletler’in en gizli sırları Chuck’ın zihnine kaydedilir. Bu olaydan sonra komedi-aksiyon türünde Chuck’ın başından türlü olaylar geçer.

İyi Seyirler Dileriz…

Chuck 5. Sezon 10. Bölüm izle (FRAGMAN)

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’]http://cdn.springboard.gorillanation.com/storage/Spoilertv.com/conversion/418717.flv[/pro-player]

Chuck Poster (Büyük Hali İçin Üstüne Tıklayın)

 

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica