Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Cevahir AVM, Atlantis Eğlence Merkezi

14 Mart 2014
1.350 kez görüntülendi

Atlantis eğlence merkezi

Cevahir AVM, Atlantis Eğlence Merkezi Bilet Fiyatları, Uniteler, Oyuncaklar

Atlantis eğlence merkezi 7 den 70 e tüm yaş grubuna uygun oyuncaklarla dolu bir dünya. Atlantis eğlence merkezinde bir çok özel (sadece atlantis eğlence merkezinde) bulunan bir çok oyuncak var ve hepsi birbirinden zevkli. Fakat yükseklik korkusu ve mide rahatsızlığı olan kişilerin atlantis kulesine binmesi tavsiye edilmez. Atlantis eğlence merkezinde sadece yaş sınırı olan oyuncaklar harici daha birçok 3D similasyonlarda bulunur.

Tabi en çok merak edilen konu ücretleri. Fiyatlar şu şekilde 10TL=12 KREDİ 20TL=25 KREDİ 30TL=40 KREDİ 50TL=70 KREDİ Fiyatlar bu şekilde. Atlantis eğlence merkezine gittiğinizde binmenizi tavsiye ettiğim oyuncaklar şunlar, Atlantis’in en çılgın, en popüler eğlence ünitesinden yükselen haykırışları mutlaka duymuşsunuzdur. 50 km/saat hızla Atlantis’in dört bir yanını dolaşmak için bu sürat canavarının 15 metrelik dev hız treni

Uçan Balinalar: Yerçekimine meydan okuyan bu ünitede 1,5 dakika boyunca 360° taklalar atacak, indiğiniz zaman düz yürümekte zorlanacaksınız!

Ahtapotun Dansı: Lunaparklardaki klasik balerinleri bilirsiniz. Ama Ahtapot Dansı’nın size neler yapabileceğini binmeden bilemezsiniz! İnişli ve çıkışlı yol alan ileri-geri giden ve hatta kendi ekseninde 360° dönen bu üniteyle heyecan dolu dakikalar sizi bekliyor.

Dalga : Üç dakika boyunca yatay eksende 360° dönen 18 kişilik bu ünitede dalgaların efendisi siz olun!

Cevahir AVM, Atlantis Eğlence Merkezi

Fırtına : Eğer mükemmel fırtına varsa, bu olsa gerek! 18 kişilik bir gemide, kendi ekseninizde ileri geri gidecek ve 360° dönerek cesaretinizi ölçeceksiniz. Ortasında büyük bir fırtınaya tutulma hissini şehrin göbeğinde yaşamak istiyorsanız, fırtınayı denemelisiniz!

Mini Pist : Çarpışan arabalara binmek için çocuğumun yaşı ufak mı diyorsunuz? Atlantis’te alternatifler herzaman mevcut. Çocuğunuz Minipist’te hem becerisini arttırsın, hem de korkmadan doyasıya eğlensin!

Atlantis Gezgini : Çocuklarınız ile neşe dolu kahkahalar eşliğinde Atlantis’i kuşbakışı gezmenin keyfini yaşayın.

Atlantis Kulesi : 25 metre yükseklikten serbest düşüş hissini başka nerede bu kadar güvenli yaşayabilirsiniz ki? Hiç vakit kaybetmeden 12 kişilik serbest düşüş kulesini denemelisiniz. Adrenalin doruklarına ulaşacaksınız!

Zaman Makinesi : Zamanda yolculuk gerçek oldu! Atlayın zaman makinesine, elinizdeki lazer silahlarıyla zaman yolculuğunda karşınıza çıkan yaratıkları vurun. Atlantiste eğlence merkezinde size tavsiye ettiğim oyuncaklar bunlar ama eğer siz yok ben bunlara binmem diyorsanız araba similasyonları mi basketbol ve daha neler neler.

Yazar: Batuhan SAYIN

Cevahir AVM, Atlantis Eğlence Merkezi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Sksma dedi ki:

    Hangisinin kaç kredi ile oynandigini söylermisiniz

  2. Elif dedi ki:

    Her biri kaç kredi

Yorum Yaz

Yandex.Metrica