Cep Telefonundan Ev ve İşyeri Güvenlik Kameraları Nasıl İzlenir

17 Ekim 2013
9.311 kez görüntülendi

vMEye Kurulumu Resim

Cep Telefonundan Ev ve İşyeri Güvenlik Kameraları Nasıl İzlenir

Cep telefonu veya tabletinizden eviniz yada işyerinizin güvenlik kamerasını izleyebilmek için öncelikle izlemek istediğiniz mekanın ip adresini statik yani değişmeyen sabit ip adresi olarak almanız gerekir. Bunun için internet hizmetinizi aldığınız Ttnet, Turkcell, Smile vb. firmadan alabilirsiniz. Bu aşamadan sonra güvenlik kameralarını izleyebileceğiniz uyumlu bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir.  İOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlar işinizi görecektir.

Yukarıda bahsettiğim ekipmana sahipseniz cihazınıza bu işlemi yapacak yani güvenlik kameralarını izlemenizi sağlayacak vMEye yazılımı indirmeniz gerekmektedir.

İOS İşletim sistemli İphone, tablet vb. cihazlardan kamera izlemek için yapılması gerekenler: Öncelikle cihazınızdan, App storeye girin. vMEye uygulamasını aratın, indirin ve kurun. Uygulamayı kurduktan sonra ayarlar bölümünden ip adresi, cihaz port numarası, kullanıcı adı ve şifreyi girin ve geri tuşuna basın.  Daha sonra menüden başlat butonuna basarak kameraları izleyebilirsiniz.

Nokia cep telefonlarından ev veya işyeri güvenlik kameralarını izlemek için yapmanız gerekenler: Cihazınızdan, Nokia store yada ovi storeye girin. Uygulamalar bölümünden vMEye programını aratın, indirin ve kurun. Uygulamayı kurduktan sonra ayarlar bölümünden ip adresi, cihaz port numarası, kullanıcı adı ve şifreyi girin ve geri tuşuna basın.  Daha sonra menüden başlat butonuna basarak Nokia cep telefonunuzdan, ev veya işyerinizdeki güvenlik kameralarını izleyebilirsiniz.

Samsung android işletim sistemli cep telefonundan güvenlik kamerası nasıl izlenir: Cihazınızdan google play storeye girin. Uygulamalar bölümünden vMEye programını aratın, indirin ve telefonunuza kurun. Uygulamayı kurduktan sonra ayarlar bölümünden ip adresi, cihaz port numarası, kullanıcı adı ve şifreyi girin ve geri tuşuna basın.  Daha sonra menüden başlat butonuna basarak, Android işletim sistemli cep telefonunuzdan, ev veya işyerinizdeki güvenlik kameralarını izleyebilirsiniz.

vMEye Kurulumu ve Ayarları Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Device name: Dvr
Port:34599

Konu hakkında takıldığınız veya anlamadığınız bir yer olursa yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Cep Telefonundan Ev ve İşyeri Güvenlik Kameraları Nasıl İzlenir Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Oguz diyor ki:

    Merhaba kamera tam olarak nasıl kuruluyor herhangi bir kayıt cihazının olmasına gerek varmı. Kamera İnternet’e nasıl bağlanıyor. Evimde internet var ama ben ufak bir wapcamm kamerasıyla buna baglanabilirmiyim

  2. mehmet evren diyor ki:

    Video ekleniyor diyo bisi gostermiyor

  3. selvi diyor ki:

    Cep telefonu portu nedir nerden bulunur

Yorum Yaz

Yandex.Metrica