Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Castle Clash (Kale Savaşı) Hileleri

10 Şubat 2014
3.035 kez görüntülendi

Kale Savaşı Hileleri Hakkında

Castle Clash Hileleri – Kale Savaşı Hileleri Hakkında, Android ve iOS Oyunu

Castle Clash Hileleri; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Castle Clash (Kale Savaşı) gibi online strateji oyunlarında yani android, iphone, ipad,ipod ve ios oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Castle Clash (Kale Savaşı) gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz. Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi Castle Clash Hile yolu ile sınırsız kristal, mücevher,crystal, altın yada mana falan kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  farkettiğinde hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Castle Clash oyununa para harcamadan hile ile kristal,gold kazanamazsınız.


Kale Savaşı Hileleri

Castle Clash Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Kale Savaşı Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Castle Clash Hack tool cheats 9999999 crystal, gold cheat tool,XP Level Up(Rank Fast),Get Free Unlimited Crystal & Gold kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza ve telefonunuza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yolla bilgisayarınıza ve akıllı telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

DMCA.com

Yorumlar

 1. emirhan diyor ki:

  ben castle clash hilesini yapmak istiyorum

 2. Nasıl diyor ki:

  Nasıl hile yapacağız siler misiniz ?

 3. cc hile diyor ki:

  rootsuz castle clash hile mod:
  http://www.youtube.com/watch?v=finWShrUmLM

 4. tata diyor ki:

  nasıl hile yapılacağı ile igili ufkun dar ise yapılamayacağını düşünüyorum de.
  Jailbreak li tüm telefonlarda rahatlıkla yapılabiliyor. Hileyi engelleyen üretici değil Apple.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica