Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi

10 Aralık 2009
495 kez görüntülendi

Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Online Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. İnternet’den Online Randevu Almak İçin Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Cankurtaran Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz’den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

MarmaraGundem.org

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica