Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Randevu Alma

18 Aralık 2009
2.050 kez görüntülendi

Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
Çankaya Özel Batı Göz Randevu Alma: http://www.batigoz.com/

Randevu Telefon : 0 (232) 444 23 24

Sistem Nasıl Çalışır?

Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi İnternet den Online Randevu Almak İçin Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

Çankaya Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. meliha diyor ki:

  göğüs hastalıkları ve tüberküloz 182 telefonundan randevu rahat alınıyor

 2. Marmara Haber diyor ki:

  resmi siteden randevu alabilirsiniz.

 3. asiye diyor ki:

  göz muayenesi

 4. Bahsız diyor ki:

  sade ve güzel bir anlatım olmuş hoş olmuş yani teşekkürler.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica