Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
745 kez görüntülendi

Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Çanakkale Gökçeada gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Çanakkale Gökçeada tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çanakkale Gökçeada haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çanakkale Gökçeada Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Çanakkale Gökçeada Rehberi, önemli telefonlar, Çanakkale Gökçeada haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Çanakkale Gökçeada Resmi Kurumları, Çanakkale Gökçeada İle İlgili Bilgi, Çanakkale Gökçeada Tarihi, Çanakkale Gökçeada Rehberi, Çanakkale Gökçeada Haberleri, Çanakkale Gökçeada Fotoğrafları, Çanakkale Gökçeada Gelenekleri, Çanakkale Gökçeada Türküleri, Çanakkale Gökçeada İstatistikleri, Çanakkale Gökçeada Haritası, Çanakkale Gökçeada Nöbetçi Eczaneleri, Çanakkale Gökçeada Köyleri, Çanakkale Gökçeada Ünlüleri, Çanakkale Gökçeada Okulları, Çanakkale Gökçeada Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica