Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Can Bonomo Konseri

9 Mayıs 2012
740 kez görüntülendi

Can Bonomo Konseri – Jolly Joker Balans, İstanbul Konseri – Bilet Fiyatı – 12 Mayıs 2012,  22:00

Müzik hayatına 8 yaşında komşusuna özenip gitar çalması ile başlayan bu sene eurovision’da  Love Me Back şarkısı ile ülkemizi temsil edecek olan başarılı olmasını beklediğimiz  Can Bonomo Konseri ne zaman? Can Bonomo Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar? Can Bonomo Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, Jolly Joker Balans İstanbul ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında yer almaktadır.

Can Bonomo, Alaturka nağmelerden indie melodilere gezinen, zengin ve müzikal olarak çok renkli sahnesi ve 10 kişilik orkestrası ile dinleyicilerinin kulakları için bir ziyafet sunmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra 22 Ocak 2011’de ilk albümü “Meczup”u yayınlayan Can Bonomo’nun müzik macerası 8 yaşında komşuya özenip gitar çalmasıyla başladı. Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul’da birçok konser veren Bonomo, sonunda “Hazırım” diyerek ilk albümü için kolları sıvadı.

Yoğun bir hazırlık sonrasında ise Ocak 2011’de ilk albümü “Meczup”u yayınladı. Müzikal yolculuğu boyunca The Shins, Wax Poetic, The Kinks, The Libertines ve The Beatles’dan etkilenen ve esinlenen Bonomo, deneysel rock ile pop-rock arasında kurduğu dengeyle dinleyicilere yeni bir müzik deneyimi sunuyor.

Bir yandan müzik çalışmaları diğer yandan televizyon dizi oyunculuğuyla son günlerde dikkatleri çeken Can Bonomo, Alaturka nağmelerden indie melodilere gezinen, zengin ve müzikal olarak çok renkli sahnesi ve10 kişilik orkestrası ile dinleyicilerinin kulakları için bir ziyafet sunmaya hazırlanıyor.

Konseri’nin Bilet Fiyatları;

VIP – 77.50 TL
Normal – 44.50 TL

Biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/NJJ60/TURKIYE/tr online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

 

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Vip bilet sahiplerinin, 0 532 601 18 55 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker Balans Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica