Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Caddebostan Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir ?

8 Temmuz 2013
1.002 kez görüntülendi

Caddebostan Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

caddebostan-halk-plaji-4

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Caddebostan semtinde bulunan Caddebostan Halk Plajına nasıl gidilirCaddebostan Plajı nerede hakkında adres, ulaşım ve harita bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda bulunduysanız Caddebostan Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Caddebostan Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

Caddebostan Plajı 1: 450 metre uzunluğunda kumsalı olan plajda, 1 cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran çalışanı, 2 büfe, 500 adet şezlong, 500 adet şemsiye, 16 adet soyunma kabini ve 2 tane duş alanı vardır. Plaja giriş ücreti 10 TL öğrencilere ise indirimli 5 TL’dir.

Caddebostan Plajı 2: 350 metre uzunluğunda kumsalı olan bu plajda, 1 cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran çalışanı, 1 büfe, 500 adet şezlong, 500 adet şemsiye, 2 adet duş alanı ve 16 soyunma kabini bulunmaktadır. Plaja giriş ücretsizdir.

Caddebostan Plajı 3: 300 uzunluğunda kumsalı bulunan plajda, 1 cankurtaran kulesi, 6 kişilik cankurtaran çalışanı, 1 adet büfe, 100 adet şezlong, 100 adet şemsiye, 10 adet soyunma kabini bulunmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz 3 plajda da sürekli müzik yayını vardır ayrıca güvenliğiniz içim 1 adet sahil güvenlik zodyak kurtarma botu ve 1 adet ambulans hazır bir şekilde bekletilmektedir. Plaja giriş ücretsizdir.

Caddebostan Plajına Ulaşım;Plaja ulaşım oldukça kolay Bağdat caddesinden arka caddesinde migros var oradan girdiğinizde park göreceksin 30 metre kadar ilerlediğinizde plaj karşınıza çıkar.

Toplu Taşıma; Kadıköy’den plaja otobüsler kalkmaktadır.

Caddebostan Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Caddebostan halk plajının denizi nasıl diye soracak olursanız, kişiye göre değişir ama İstanbul’a bu kadar yakın bir plajdan, yukarıda resimlerde görüldüğü gibi dibi gözüken pırıl pırıl bir deniz suyu beklemeyin. Yorumlarınızı bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica