Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Bursa Türkiye Değişim Hareketi Tdh Bursa Teşkilatı

28 Kasım 2009
583 kez görüntülendi

Bursa Türkiye Değişim Hareketi Tdh Bursa Teşkilatı

Türkiye Değişim Hareketi Tdh Bursa İl Teşkilatı ve Türkiye Değişim Hareketi Tdh Bursa İlçe Teşkilatları Hakkında Bütün Haberlere, Güncel Gelişmelere Bu Konu’dan Ulaşabilirsiniz.

Türkiye Değişim Hareketi, Tdh Lideri Mustafa Sarıgül’ün Bursa il Teşkilatımızı Ziyeret Etmesini İstiyoruz. Bursa İl Teşkilatı Türkiye Değişim Hareketi Resimlerine, Videolarına, Haberlerine,Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Türkiye Değişim Hareketi Bursa İl Teşkilatı ve Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül Hakkında Bütün Yorumlarınızı Bu Başlık Altından Yapabilirsiniz. Çare Sarıgül, Başbakan Sarıgül, Derde Derman Sarıgül,

Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketinin iki tane gücü olduğuna dikkat çekerek, Hakka İnanıyor, halkımıza sonuna kadar güveniyoruz dedi.

Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül Bursa Mitingi

Türkiye Değişim Hareketi Bursa’da İktidara Hazırlık Merkezini Mustafa Sarıgül’ünde Katılımıyla Görkemli Bir Şekilde Açtı.

Kalabalık bir katılımın olduğu açılıştan Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül’ün Yaptığı Konuşmadan Birkaç Ana Başlık..

http://www.mustafasarigul.com/resim/haber/b/bursa_b.jpg

SARIGÜL’ÜN BURSA İL MERKEZİ AÇILIŞINDA İZDİHAM YAŞANDI…

“İLK HEDEFİMİZ TÜRKİYE’DE İŞSİZLİĞİ ORTADAN KALDIRMAK”..

“TÜRKİYE 40 DERECE ATEŞLE YANIYOR, İLACI BİZDE”..

Parti kurma çalışmalarını sürdüren Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül, Türkiye’de 15 milyon insanın açlık sınırında yaşadığını belirterek, “İktidar olduğumuzda ilk hedefimiz işsizliği ortadan kaldırmaktır” dedi.

Mustafa Sarıgül, liderlik yaptığı Türkiye Değişim Hareketi’nin(TDH) il merkezini açmak için geldiği Bursa’da, binlerce kişilik coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. İstanbul’dan karayolu ile Bursa’ya gelen Sarıgül, Yalova’da yüzlerce araçlık konvoy tarafından karşılandı. Sarıgül’ü taşıyan otobüs, uzun konvoyların oluşturduğu trafik ve izdiham nedeniyle Yalova’dan Bursa’ya üç saatte ulaşabildi.

http://www.mustafasarigul.com/resim/haber/b/bursa_b2.jpg

http://img.haberler.com/haber/964/sarigul-baykal-a-yuklendi-comezlerini-gonderm-1834964_o.jpg

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica