Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Bursa Suare

27 Ekim 2011
720 kez görüntülendi

Bursa Suare Nerede?  Adres, Ulaşım, Kroki ve Harita Bilgileri

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Ataevler semtinde bulunan Bursa Suare hakkında adres, ulaşım, kroki,harita, oturma planı ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bursa Suare hakkında yorum ve görüşlerinizi bu sayfadan yazabilirsiniz.

Bursa Suare Hakkında Bilgiler;

Bursa’nın gösteri merkezi aynı zamanda Türkiye’nin alanındaki tek ve en büyük gösteri merkezidir. Burada sahne almak, kariyerde bir basamak, kitlelerin nabzını tutmak demektir. Bursa Suare’de olmak ve burada eğlenmek bir yaşam tarzını hissetmek demektir.

BURSA SUARE, sahnede her kim ya da her ne tarz olursa olsun kulaklarınızın ve gözlerinizin hak ettiğini sizlere sunmak için var. BURSA SUARE, “Sanatın ve müziğin dilinin evrensel ve birleştirici” olduğuna inandığı ve bunu yaymak için var. SUARE, adının önüne gururla koyduğu “BURSA”nın hakettiği kültürel doygunluğa ulaşması için taşıdığı sorumluluğu bildiği ve kültürel zenginliği ile diğer kentlere örnek olmak istediği için var. Bu mekanda tarz ya da tür yoktur. Temel amaç, en geniş çeşitlilikte, her beğeniye hitap edecek nitelikli performans izletmek, dinletmek ve yaşatmaktır. Bundan ötürüdür ki; BURSA SUARE’de, 1400 m2 lik kapalı alanda mükemmel bir akustik, her performansa özel, kaliteli ses ve ışık sistemi ile doyumsuz bir dinleme, izleme ve eğlenme ortamı bulunur.

Arena; teknik alt yapısı, modern ve benzersiz sahne arkası olanaklarının yanında bünyesindeki eğitimli kadrosu ile sahne önü hizmetlerinde de ziyaretçilerine her etkinlikte üst seviye ağırlama standardı vaad ediyor. Özel konuklarına, locaları, lounge alanları, VIP koltukları ve gurme ikramları ile ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Ulaşım, Toplu Taşıma;

Adres:  Ataevler Mah. Emek Cad. Magazin Outlet Kat: 5 – ATAEVLER / Bursa

Otopark Bilgileri;

Çevrede ücretli otoparklar bulunmaktadır.

Mekanın Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

Bursa Suare Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica